TYT kimya kaynak önerisi

TYT kimya için Görkem hocanın ders notunu satın alıp, soru bankası olarak palme cozeceksiniz değil mi? Kimya için ders notu (konu anlatımlı) kitabı almaya gerek var mı? Hocanın ayriyeten kendi soru bankası da bulunmakta.

TYT kimya için görkem hocanın ders notunu satın alıp, soru bankası olarak palme cozeceksiniz değil mi? Kimya için ders notu (konu anlatımlı) kitabı almaya gerek var mı? Hocanın ayrıyeten kendi soru bankası da bulunmakta.

Evet hocam. Görkem hocanın ders notunu aldım. Soru bankası olarak elimde zaten palme TYT var. Hocanın bir de soru bankası vardı. O soru bankasını almaya gerek olur mu diye düşünmüştüm. Ama zaten elimde bir palme var. Konuyu öğrenip palmeyi çözüp branş denemelerine başlayacağım.

Konuyu anlamak adına Görkem Şahin TYT video ders notları diye bir kitaptan ve videolarıyla ilerlemeyi düşünüyorum. Ancak Görkem Şahin'in iki tane kitabı var. Video ders notlarını almayı düşünüyorum. Bir de yanında soru bankası kitabı da var. Elimde palme TYT kimya soru bankası var. Sizce yeni soru bankası kitabına gerek var mıdır? Palme kaliteli diye biliyorum. Benim amacım konuları net bir şekilde öğrenmek. Sonrasında da soru çözmek. Görkem Şahin'i çok önerdiler konu anlatımı için.
Kim önerdi ya, gereksiz uzatıyor adam kimya adasını öneririm. Kitap olarakta Bilgi Sarmal ve Hız ve Renk.

Evet hocam. Görkem hocanın ders notunu aldım. Soru bankası olarak elimde zaten palme TYT var. Hocanın bir de soru bankası vardı. O soru bankasını almaya gerek olur mu diye düşünmüştüm. Ama zaten elimde bir palme var. Konuyu öğrenip palmeyi çözüp branş denemelerine başlayacağım.
Anladım, açıkcası ben de ders notunu alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım sizce alınmalı mı? Siz bu arada sanırım almadınız mı kitabı?

Anladım, açıkcası ben de ders notunu alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım sizce alınmalı mı? Siz bu arada sanırım almadınız mı kitabı?
Görkem Şahin'in ders notunun üstüne görmedim. Biraz detaylı anlatıyor ama güzel anlatıyor. Sadece Görkem Şahin'den dinledim
TYT AYT'yi TYT 1 yanlış AYT 2 yanlış yaptım.
O da fazla soru çözmememden kaynaklıydı. Sadece ondan dinleyerek bütün kaynaklardaki soruları çözebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı