TYT Kimya kaynak önerisi

Kimyada zaten eski veya yeni tarz sorular diye bir ayrım yok. Ben kendim çözdüm gayet ÖSYM standardında soruları vardı.
Tamamdır, teşekkürler.

Dostum ben biraz çözdüm hem TYT'sini hem AYT'sini gereksiz zorlamışlar ve müfredat dışı sorular çok vardı özellikle AYT'de.
Gereksiz zorlayan sorular var diyorlarsa, o kaynaktan uzak durun demişti hocalarımız. Teşekkürler size de.

Orbital ve Bilgi Sarmal mükemmel bir tamamlayıcı. Orbital biraz kolay kaçıyor Bilgi Sarmal'a göre. Orbital'den ilk önce konuyu pekiştirirsin bir konuda. Üstüne Bilgi Sarmal çözerek sağlamlaştırırsın konuyu.

Orbital ve Bilgi Sarmal mükemmel bir tamamlayıcı. Orbital biraz kolay kaçıyor Bilgi Sarmal'a göre. Orbital'den ilk önce konuyu pekiştirirsin bir konuda. Üstüne Bilgi Sarmal çözerek sağlamlaştırırsın konuyu.
Yorumunuzu yeni gördüm. Tam da Orbital ve Bilgi Sarmal aldıktan sonra. :) Orbital orta şekerli, Bilgi Sarmal ise orta-zor tarzında ilerliyor gördüğüm kadarıyla. Orbital almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilir.

Yorumunuzu yeni gördüm. Tam da Orbital ve Bilgi Sarmal aldıktan sonra. :) Orbital orta şekerli, Bilgi Sarmal ise orta-zor tarzında ilerliyor gördüğüm kadarıyla. Orbital almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilir.
Orbital ile konuyu genel olarak öğrenirsin, bilgi sarmal ile ise iyice detaylarını kavrarsın. İyi çalışmalar :)

Geri
Yukarı