TYT kitapları nereden temin edilebilir?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhabalar, MSÜ sınavına gireceğiz hayırlısı ile lakin kitap almak paragraf, problemler vs vs. aramızda hazırlanan vardır illaki TYT-AYT'ye hangi siteden satın alabilirim? Sizin tercih ettiğiniz kitap neresidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitapsec, BKM Kitap var genellikle kullandığım ama bu iki site de kargoları geç getirmesiyle meşhur. Yani en iyi durumda 5-6 gün kargo beklersiniz. Eviniz yakınında İşler Kitabevi varsa oradan bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam, kitapseç baya önerildi bana bir bakayım olmadı Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden alırım.
Kitapsec, BKM Kitap var genellikle kullandığım ama bu iki site de kargoları geç getirmesiyle meşhur. Yani en iyi durumda 5-6 gün kargo beklersiniz. Eviniz yakınında İşler Kitabevi varsa oradan bakabilirsiniz.
Hocam BKM kitap da buldum bir tane, hızlı gelir mi?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam, kitapseç baya önerildi bana bir bakayım olmadı Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden alırım.

Hocam BKM kitap da buldum bir tane, hızlı gelir mi?
Şöyle söyleyeyim BKM Kitap'tan bir ara alışveriş yapmıştım kargom tam 6 günde gelmişti. Arkadaşım da yaptı onunki 2 gün de geldi. Yani biraz da şans işi artık kargona nasıl bir muamele yapılacağına bağlı.

Geri
Yukarı