TYT Matematik için kanal önerisi

ahmettt077

Decapat
Herkese merhaba, böyle bir kamp buldum. Matematik konularını 7 günde tamamlıyor. TYT matematik konuları hakkında zerre kadar bilgim yok. Bunu izlemem uygun olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese merhaba, böyle bir kamp buldum. Matematik konularını 7 günde tamamlıyor. TYT matematik konuları hakkında zerre kadar bilgim yok. Bunu izlemem uygun olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mert hoca 70 günde TYT matematik kampı var önerebilirim. ancak konu temeli olmadan 7 günde çok zor hocam.

Mert hoca temelden mi alıyor?

Genel olarak evet hocam temelden alıyor. Ancak hiç matematiğim yok diyosanız onun yerine Türkçe, sosyal bilgiler ve Fen'e çalışmayı deneyebilirsiniz. Çünkü matematik zaman alır ve tam öğrenemezseniz hem zamanınız gider hem de kalem oynatamazsınız. Paragraf çözerek işe başlayın.

Aslında temelim var ortaokul kurallarına hakimim ama lisede yok dediği gibi bıyıklı matematikten mi başlasam mert hocadan mı bilemedim.
Mert hocanın bu seneki tyt kampından ilk 12 konuyu götürün.
Eyüp B.nin kampından problemleri ilerletin.
PKOB konularını da Matematiğin Güler Yüzü ile götürün.

Geri
Yukarı