TYT matematik kaynak önerisi

scofieldyancar

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar yarın işlerde indirim olacağı için kitap almayı düşünüyorum 11.sınıfım ve yavaştan TYT matematik çalışmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum hazır ramazan da gelmişken TYT denemeleri 15 20 bandında geliyor geometri hariç (geometri yapamıyorum) bana bir kaynak önerisi bir de hoca önerisi yapmanızı istiyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Geometri mikroorjinal matematik acille başla bayağı zorlanırsın ama bitirirken 35 net bandına çıkarsın.

Temeliniz var gibi. Ben olsam zorlanmak ve gelişmek için orijinal alırdım.

Geometri mikroorjinal matematik acille başla bayağı zorlanırsın ama bitirirken 35 net bandına çıkarsın.

Möf acayip basit. Temeli olmayan birisi bile yapar.
Bence mert Hoca'nın geometri kampını al. Ekstra kaynak olarak orijinal ekle.
TYT matematik soru bankası olarak orijinal al. Yanına da orijinal denemelerini al.

İyi akşamlar yarın işlerde indirim olacağı için kitap almayı düşünüyorum 11.sınıfım ve yavaştan TYT matematik çalışmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum hazır ramazan da gelmişken TYT denemeleri 15 20 bandında geliyor geometri hariç (geometri yapamıyorum) bana bir kaynak önerisi bir de hoca önerisi yapmanızı istiyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.
Orta zor bir TYT matematik soru bankası(Orijinal, Acil,3D olabilir,), başlangıç içinde acilin ilacı geometri.

Orta zor bir TYT matematik soru bankası(orijinal, acil, 3D olabilir,), başlangıç içinde acilin ilacı geometri.

Acilin geometri ilacının o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum.
11.sınıf başında almıştım. 3-5 test çözüp dolabımda çürümeye terk ettim. Arada ısınmak için çözüyorum artık. Yarın ben de orijinalin tüm kitaplarına saldıracağım bu yüzden.

Bu arada eklememişim ama 11.sınıfta geometrisiz 15-20 net muazzam.

Acilin geometri ilacının o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum.
11.sınıf başında almıştım. 3-5 test çözüp dolabımda çürümeye terk ettim. Arada ısınmak için çözüyorum artık. Yarın ben de orijinalin tüm kitaplarına saldıracağım bu yüzden.

Bu arada eklememişim ama 11.sınıfta geometrisiz 15-20 net muazzam.

Hocam gerçekten herkes bir 11.sınıf öğrencisi için orijinal mi öneriyor peki 11.sınıfta orijinal çözen biri 12'de ne yapacak ben 3D girerken bile çok düşünmüştüm.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler sanırsam orijinal alacağım 15 20 net aslında yayından yayına farklılık gösterebiliyor en son yapılan endemik denemesinde 10 yapmıştım ama karekök ün TYT denemesinde 18 yapmıştım o yüzden temelim tam olarak var mı bilmiyorum bazı konuları unuttuğum için artık hocalardan dinleye dinleye çözebilirim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı