TYT matematik kitap önerisi

Acil çözerken zorlanmıyorum 20 soruda ortalama 1 yanlışım çıkıyor endemiğin gereksiz zorladığını düşünüyorum çevreme baktığımda hepsi orijinal ve 3D geçmiş acilden sonra ama hangisine geçeceğim bilmiyorum acilin Bilgi Sarmal'dan daha zor olduğunu düşünüyorum ama illaki onu da çözeceğim en azından 11'in içinde matın üst düzey sorularını halletmek istiyorum.

12'de karekök çözerim diye düşündüm ama.

Olur karekök de orijinali de çözersin 12'de. Çok problem değil. Bu sene 11 Orijinal çöz yeter sana.

Olur karekök de orijinali de çözersin 12'de. Çok problem değil. Bu sene 11 orijinal çöz yeter sana.

TYT eksik kalmasın diyorum sınıftakilerden 3D ve orijinal bitiren var şu an geçen miray TYT denemesine girdim sınıfta 93 yapan olmasına rağmen ben 60 yaptım çok koyuyor bazen o yüzden TYT ilerletesim geliyor 11 konuları basit yapıyorum ama TYT konusunda yeterli değilim gibime geliyor.

TYT eksik kalmasın diyorum sınıftakilerden 3D ve orijinal bitiren var şu an geçen miray TYT denemesine girdim sınıfta 93 yapan olmasına rağmen ben 60 yaptım çok koyuyor bazen o yüzden TYT ilerletesim geliyor 11 konuları basit yapıyorum ama TYT konusunda yeterli değilim gibime geliyor.

Kardeşim ben özel okulda okudum. Yani bilgili hocalar önerdi kitapları. Bilmesem niye önereyim değil mi? Orijinali ve karekökü 12'de çözdüm. Yoksa 12 de çözecek kitap bulamazsın doğru dürüst.

Bu arada 90 net yapman için soru çözmek değil konu tekrarı yapmak gerekiyor. Konuların eksikken tabii 60 net yaparsın.

Kardeşim ben özel okulda okudum. Yani bilgili hocalar önerdi kitapları. Bilmesem niye önereyim değil mi? Orijinali ve karekökü 12'de çözdüm. Yoksa 12 de çözecek kitap bulamazsın doğru dürüst.

Dostum bilmiyorsun diye bir şey demedim zaten haddime de değil şu an danışan konumundayım sadece fikrimi belirtiyorum demek istediğim TYT matımı şu an mükemmelleştirmek istediğim 12'de hem dershanede hem okuldaki üstlerim branş denemesi kasıyor ben de öyle yaparım diye düşündüm fen lisesindeyim ben de karekökü de birkaç sene önce okulumuzdan çıkan TYT Türkiye 4.sü önermişti.

Dostum bilmiyorsun diye bir şey demedim zaten haddime de değil şu an danışan konumundayım sadece fikrimi belirtiyorum demek istediğim TYT matımı şu an mükemmelleştirmek istediğim 12'de hem dershanede hem okuldaki üstlerim branş denemesi kasıyor ben de öyle yaparım diye düşündüm fen lisesindeyim ben de karekökü de birkaç sene önce okulumuzdan çıkan TYT Türkiye 4.sü önermişti.
Ben üstünlük taslamadım ki :D Sadece öneri yapıyorum. Branş denemesi kasmaları çok önemli değil inan bana. Sen eksik konularını tamamla ardından sorusunu çöz. En son branş denemesi çöz görürsün nasıl geliştiğini.

Bu arada okulum sayısal 1.si çıkarttı. Yani kaynak önermeleri farklı olabilir çok takma onları. Ona kalırsa LGS 1.leri Doping Hafıza öneriyor :D

Geri
Yukarı