TYT netlerim düşük

uahs1

Hectopat
Daha fazla  
11.sinif neredeyse bitti, ve konu olarak eksigim cunku okulda tum konular yetismedi. Mesela kimyada ozmosu bitirdik daha koca mufradatin yarisi bitti 12 de aciga gecmeyi dusunuyorum. TYT netlerim dusuk durumda, ilk basta 34'tu simdiyse 48 TYT (Türkçe 22 mat 19) 9 10'dan temel yok yasitlarim şu an 70 80net yaparken ben 48'i zor gormus bulunmaktayim. Sua matematikten cemberde sorun yasiyorum fizikte sorun yokkimya koca bir eksik biyolojide solunumdan sonrasi sikintili ne yapmam, nasıl baslamam gerektigini bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul sınavların bitince Türkçe'de ses bilgisi, dil bilgisi bu konuları çalış ve her gün paragraf çözmeye başla. 2-3 ayda Türkçe'den 30-35 görürsün büyük ihtimalle. TYT matematikten 19 net yapıyorsan konuların yarısını falan zaten biliyorsun ancak geometri yapamıyorsun galiba. Geometri çalış, günlük problem çöz. TYT fen konularına başla, onlar da 1-2 ayda hallolur. Adam akıllı çalışırsan yaz sonu 80 net civarını görürsün.

Okul sınavların bitince Türkçede ses bilgisi, dil bilgisi bu konuları çalış ve her gün paragraf çözmeye başla. 2-3 ayda Türkçe'den 30-35 görürsün büyük ihtimalle. TYT matematikten 19 net yapıyorsan konuların yarısını falan zaten biliyorsun ancak geometri yapamıyorsun galiba. Geometri çalış, günlük problem çöz. TYT fen konularına başla, onlar da 1-2 ayda hallolur. Adamakıllı çalışırsan yaz sonu 80 net civarını görürsün.

Bazen 8 yaptığımda oluyor TYT geometri hiç yok ve cok islem ve dikkat hatasi yapiyorum matematikten bu 1 2 kere olan bir şey degil şu ana kadar en iyim 19 net, genelde 10 11 net falan yapiyorum.
Bazen 8 yaptığımda oluyor TYT geometri hiç yok ve cok islem ve dikkat hatasi yapiyorum matematikten bu 1 2 kere olan bir şey degil şu ana kadar en iyim 19 net, genelde 10 11 net falan yapiyorum.

Ve yanlış sayim cok cikiyor. B denemeye baktim neden boyle diye 20 sorudan 9 yanlış var 8'i dikkatten gidiyor. Ve paragraf sorularinda dikkatimi toplayamiyorum o yuzden 20 dk bosa gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı