TYT netlerim nasıl?

WWxSunSet

Decapat
Merhaba bugün VIP yayınlarının TYT denemesini olduk, 11. sınıfım genelde 80-85 net arası geliyordu denemelerim bugünkü olduğumuz denemede netlerim şöyle:
Türkçe: 31,5
Sosyal: 8,75
Mat: 29
Fen: 8,25
Toplam: 77,5
Türkçe ve matematiği bitirip fene geçtiğimde 45 dakikam vardı ve maalesef hiç çalışmadığımdan kaynaklı olan bir bilgi eksikliği de vardı sosyal ve fenden bu netler nasıl? İlk 3000 isteyen biri için bu netler nasıl?

Merhaba bugün VIP yayınlarının TYT denemesini olduk, 11. sınıfım genelde 80-85 net arası geliyordu denemelerim bugünkü olduğumuz denemede netlerim şöyle:
sosyal: 8,75
mat: 29.
toplam: 77,5
Türkçe ve matematiği bitirip fene geçtiğimde 45 dakikam vardı ve maalesef hiç çalışmadığımdan kaynaklı olan bir bilgi eksikliği de vardı sosyal ve fenden bu netler nasıl? İlk 3000 isteyen biri için bu netler nasıl?

11. sınıf için çok iyi erkenden başlayıp bu netlere gelmen iyi 12. sınıfa kadar bu netleri 100'e yaklaştırırsın bu hızla sana tavsiyem bol bol sosyal ve fenden branş denemesi çözmen.

İlk 3000 bu netler ile imkansız. Fende iyi bir derece yapsan dahi çok zor 3000.

Kendisi 11. sınıf bence toparlar ben 40 netten 80 netlere 2-3 ayda çıktım daha önünde çok uzun bir süre var.

11. sınıf birisi için çözdüğünüz deneme de çok kolay değilse eğer çok iyi netler. Feni iyi çalışırsanız 19-20 net rahat yaparsınız. Aynı zamanda sosyali de 15 civarına çekerseniz zaten kafadan 95 netlere çıkarsınız. Matematiği ve türkçeyi bu seviyede yaptıktan sonra hiç sorun yok. Dediğim gibi umarım deneme çok kolay değildir.

Sosyal: 8,75
Mat: 29
Toplam: 77,5
Tytye seneye bir daha çalışırsın üstüne koyarsın bu sene bir kaç tyt deneme ağırlıklı olarak fen tyt denemeleri çöz önemli olan ayt kısmı 11i sağlama al yaz aylarında da 11i tekrar et ve hafifinden 12ye başlarsan önden ve bir aylık da tyt kampı yapsan kendine müthiş sıralama gelir

11. sınıf için çok iyi erkenden başlayıp bu netlere gelmen iyi 12. sınıfa kadar bu netleri 100'e yaklaştırırsın bu hızla sana tavsiyem bol bol sosyal ve fenden branş denemesi çözmen.

Kendisi 11. sınıf bence toparlar ben 40 netten 80 netlere 2-3 ayda çıktım daha önünde çok uzun bir süre var.
Toparlar canım onda sıkıntı yok. Arkadaş nasıl diye sorduğu için öyle bir cevap verdim.

Geri
Yukarı