TYT problem için kaynak önerisi

15-25 net arasındasın ancak problemlerden kaç net yapıyorsun? Problemlerin 7-8 tanesini yapıyorsan 345 ve problematik'e gerek yok bence. Problemlerde 7-8 civarı yapıyorsan direk bilgi sarmalın problemlerine geçebilirsin, 345 ile falan vakit kaybetme bence.

Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın sınav içindeyken problemlerin ortalama 5-6 tanesini yapıyorum ancak süre tutmadan yaparken problemlerden Max 2 soru yapamam gerisini yapabilirim problemlerde ki sıkıntılarımdan da biri bu aslında soruyu kısaltacak yöntemleri bilmiyorum ya şıklardan deniyorum ya da 5-10 dk uğraşıp öyle yapabiliyorum.

Ben kesinlikle aydın yayınlarını öneriyorum. YKS'ye hazırlanan herkes kesinlikle çözmeli. Bunu 2020 YKS 2440. sı olarak yazıyorum.

Bilgi sarmala göre seviyesi nasıldır?

Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın sınav içindeyken problemlerin ortalama 5-6 tanesini yapıyorum ancak süre tutmadan yaparken problemlerden Max 2 soru yapamam gerisini yapabilirim problemlerde ki sıkıntılarımdan da biri bu aslında soruyu kısaltacak yöntemleri bilmiyorum ya şıklardan deniyorum ya da 5-10 dk uğraşıp öyle yapabiliyorum.

Eyüp b hocamızı izlemenizi öneririm başlangıçta nasıl düşünmeniz gerektiği konusunda oldukça faydalı olacaktır. Aydın yayınları gerçekten iyi yayındır ben de öneririm Bilgi Sarmal çözmüş birisi olarak o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum tabii ki kötü bir kitap değil.

Eyüp b hocamızı izlemenizi öneririm başlangıçta nasıl düşünmeniz gerektiği konusunda oldukça faydalı olacaktır. Aydın yayınları gerçekten iyi yayındır ben de öneririm bilgi sarmal çözmüş birisi olarak o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum tabii ki kötü bir kitap değil.

Oynatma listesinde 2 farklı problem konu anlatımı var hangisini izleme mi tavsiye edersiniz ve videoları eski yıllardan sıkıntı olur mu? Kitap olarak da aydın ın bilgi sarmala göre seviyesi nedir 345'in problem kısmını çözmeli miyim?

Zorluk olarak Aydın yayınları bilgi sarmalın kesinlikle üstündedir hocam. Eski videolar sıkıntı olmaz problemlerin klasik sorularını anlamak önemli zaten olay ise size soruları çözen hocayı anlayıp anlayamadığınız hocasını beğendiğiniz yayının kitaplarını alın videolarını izleyin .
Oynatma listesinde 2 farklı problem konu anlatımı var hangisini izleme mi tavsiye edersiniz ve videoları eski yıllardan sıkıntı olur mu? Kitap olarak da aydın ın bilgi sarmala göre seviyesi nedir 345'in problem kısmını çözmeli miyim?
Çok iyi sıralama yapmadım ama 1 sene kendim çalıştım 1 sene dershaneyle mezuna bıraktım her türlü soruya açığım.

Geri
Yukarı