TYT sınavına nereden hazırlanmalıyım?

DenizED

Kilopat
12. Sınıfa geçtim ve TYT çalışmak istiyorum. Rehber matematik önerir misiniz? Başka bir tavsiyeniz var mıdır? Dershane veya özel okula gitmeyi düşünmüyorum paramız yanabilir diye bir de iki kişiyiz. Biliyorum geç kaldım ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Elimde bir de 345 TYT matematik var ama konuları bilmeden çözemem o yüzden rehber matematikten daha iyi bir seçenek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber Matematik iyidir. Onun yanında matematik için, Matematiğin Güler Yüzü ve İlyas Güneş'i öneririm.

Temel kavramlardan başla. Sonra bölme - bölünebilme, rasyonel sayılar, ebob ekok diye öğrenerek devam et. Günlük paragraf da çöz.

Diğer dersleri de ihmal etme. Başarılar diliyorum.

12. Sınıfa geçtim ve TYT çalışmak istiyorum. Rehber matematik önerir misiniz? Başka bir tavsiyeniz var mıdır? Dershane veya özel okula gitmeyi düşünmüyorum paramız yanabilir diye bir de iki kişiyiz. Biliyorum geç kaldım ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Elimde bir de 345 TYT matematik var ama konuları bilmeden çözemem o yüzden rehber matematikten daha iyi bir seçenek var mı?
Dostum hocalara geldik her hafta çalışacağın konuları atıyor ve video yayınlanıyor. Kaçırmamanı tavsiye ederim

Geri
Yukarı