TYT soru bankası önerisi

bebelak

Femtopat
Daha fazla  
Elimdeki kaynaklar hep zor olduğu için yeni bir konuya geçince zor kaynaklardaki soruları çözmekte zorlanıyorum. O yüzden bana orta düzeyde TYT kaynakları lazım şu ana kadar bunları buldum ama çok üstünkörü baktığım için sizin de önerileriniz lazım.

Matematik- 345 yayınları.
Kimya- miray, aydın veya palme yayınları.
Biyoloji-çap Plus, palme, biyotik.
Fizik-çap Plus, kafadengi.

Tarih ve coğrafya için şu anlık almayı düşünmüyorum elimdeki kaynaklar çok zor değil zaten. Ama yine de önerebilirsiniz yazın belki onlar için de kitap alırım.
Ayrıca Türkçe için endemik yayınlarının ve problemler için apoteminin TYT kitabı var. Geometri kitabım yok matematik kitaplarından çözüyorum. Sizce şu anlık paragraf, geometri veya başka bir TYT kitabına gerek var mı? Teşekkürler.

Elimdeki kaynaklar hep zor olduğu için yeni bir konuya geçince zor kaynaklardaki soruları çözmekte zorlanıyorum. O yüzden bana orta düzeyde TYT kaynakları lazım şu ana kadar bunları buldum ama çok üstünkörü baktığım için sizin de önerileriniz lazım.

Matematik- 345 yayınları.
Kimya- miray, aydın veya palme yayınları.
Biyoloji-çap Plus, palme, biyotik.
Fizik-çap Plus, kafadengi.

Tarih ve coğrafya için şu anlık almayı düşünmüyorum elimdeki kaynaklar çok zor değil zaten. Ama yine de önerebilirsiniz yazın belki onlar için de kitap alırım.
Ayrıca Türkçe için endemik yayınlarının ve problemler için apoteminin TYT kitabı var. Geometri kitabım yok matematik kitaplarından çözüyorum. Sizce şu anlık paragraf, geometri veya başka bir TYT kitabına gerek var mı? Teşekkürler.
Matematik için Bilgi Sarmal ve 3D öneririm.

Sınavda da çok kolay sorulmayacaktır zaten :D
Orjinalle ne kadar fark var aralarında. Bende bir ara 3d nin eski basımlarından vardı problemlerinde kalem oynatamamistim. Şuan orjinalin yeni baskilarindan bir tanesini çözüyorum beklediğimden daha kolay. Tabi zor konular(çarpanlara ayırma, ardasik sayılar, ebob ekok) dışında çok zorlandığımı hatırlamıyorum.

Zaten zor soru bankam var diye dedim orta seviye bir şey arıyorum.
345 kolay ki. Bak şöyle bir şey var en zor olarak önerilen kaynaklar mesela matematik için konuşalım. 3d orjinal acil bunlar aslında orta-ileri seviye öğrencilere hitap ediyor. Sorularının çoğu orta seviye. %20 si falan zordur. Asıl zor kaynaklar çok fazla bilinmiyor ve tercih edilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı