TYT Tarih ve Coğrafya Soru Bankası Önerisi

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
11. sınıfa geçtim, sayısal öğrencisiyim. TYT'yi bitirmek istiyorum. Matematik ve fizik kitaplarım var. Biyoloji ve kimya kitaplarım 10. Sınıf olarak var o yüzden TYT almak istemedim 9. sınıf konularının testlerini internet üzerinden çözerim diye. Ama tarih ve coğrafya kitaplarım yok. Benim aklımda karekök yayınları var. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
TYT sosyal için endişelenmene gerek yok. Geometri çalışmanı öneririm. Sosyal sorularını TYT için resmen takmıyorlar bile. Sadece dinlediğinle bile 10 net yapabileceğin sorular oluyor. Sınav yaklaştığı dönemde bir tık kasarsan gayet iyi bir net çıkartabilirsin.

TYT için önemli olan Türkçe ve Matematik dersleri. Hazır zamanın varken bu iki derste olabildiğince geliştir kendini. Fizik ve kimya derslerine de önem ver bu yıl ama en çok çalışman gereken şeyler geometri, matematik ve türkçe.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı