TYT Türk dili edebiyatı AYT Türkçe için kitap önerisi

Aslan Kedi

Decapat
Makaleler
1
10, 11, 12 bende yok. Üniversite sınavına hiç çalışmadım. Açıktan bir bölüme girmek için bütün Türk dili ve edebiyatı ve Türkçe sorularını yapıp diğerlerini boş bırakmak istiyorum. Kitap önerilerinizi bekliyorum.

Paragraf soruları için paragrafın şifresi kitabı alınabilir. Konu anlatımları için limit yayınları Türkçe el kitabı öneririm. Eğer test alacaksanız yine limit yayınlarının test kitaplarını tercih edebilirsiniz. Coğrafya ve tarih için Delta yayınlarının özet kitapları yeterli olacaktır. Tanıdığım kişilere önerdiğim kitaplar bunlar hepsi de istediği bölüme geçti.
Linklerini de yavaş yavaş bırakırım buraya :)

Paragraf soruları için paragrafın şifresi kitabı alınabilir. Konu anlatımları için limit yayınları Türkçe el kitabı öneririm. Eğer test alacaksanız yine limit yayınlarının test kitaplarını tercih edebilirsiniz. Coğrafya ve tarih için Delta yayınlarının özet kitapları yeterli olacaktır. Tanıdığım kişilere önerdiğim kitaplar bunlar hepsi de istediği bölüme geçti.
Linklerini de yavaş yavaş bırakırım buraya

PARAGRAFIN ŞİFRESİ METOT ANLATIMLI SORU BANKASI
Mavi olanı alın yeterli olur diye tahmin ediyorum eğer daha çok soru çözmek isterseniz kırmızıyı da alabilirsiniz.
https://magaza.deltakitap.com/tyt-cografya-ozet-p1123
Bu coğrafya için TYT linkini bıraktım aynı siteden AYT olanını alabilirsiniz, aynı şekilde tarih özetide oradan alırsınız.
TYT Türkçe El Kitabı Limit Yayınları | 9786054385140
Türkçe konu anlatım limit yayınlarının. AYT için özel testleride aynı yayınevinden alabilirsin.

Son düzenleme:
Sadece Türkçe çözmek mantıklı değil bana göre. 3-4 tane ders belirle, ona göre çalış. Daha mantıklı olacaktır. Bir de kolay konuları seç. Hiç temeli olmayan biri AYT konusunda sıkıntı yaşar.

Geri
Yukarı