TYT Türkçe için Deniz Hoca kanalı nasıldır?

Merhabalar, ben geçen sene Deniz hocayı sınava yakın tarihlerde keşfetmiştim. Bana katan çok şey olmuştu, keşke daha önceden keşfetseydim diyorum. Belki bana anlatışı diğerlerinden daha iyi gelmiş olduğu için olabilir. Benim size tavsiyem alttaki sitedeki diğer hocalara da en azından 1 dakika olacak şekilde göz atmanız olacaktır. Çoğu youtubedeki hocalar iyi ders anlatıyorlar ama anlatışını beğenip beğenmemeniz size bağlıdır. O yüzden tavsiyem deneyerek size en uygun hocayı bulmanız olacaktır. Sınavda başarılar dilerim.

Merhaba, ben geçen sene deniz hocayı sınava yakın tarihlerde keşfetmiştim. Bana katan çok şey olmuştu, keşke daha önceden keşfetseydim diyorum. Belki bana anlatışı diğerlerinden daha iyi gelmiş olduğu için olabilir. Benim size tavsiyem alttaki sitedeki diğer hocalara da en azından 1 dakika olacak şekilde göz atmanız olacaktır. Çoğu YouTube'deki hocalar iyi ders anlatıyorlar ama anlatışını beğenip beğenmemeniz size bağlıdır. O yüzden tavsiyem deneyerek size en uygun hocayı bulmanız olacaktır. Sınavda başarılar dilerim.

Deniz hocanın anlatımı yeterli midir sence?

Geri
Yukarı