TYT Türkçe ve TYT matematik kaynak önerisi

Aeroqor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sizce hangi kaynaklar alınmalı lazım TYT Türkçe ve TYT matematik için? Bir de antrenmanlarla matematik alınır mı? Matematiğim çok kötü çünkü.
Türkçede çok iyi dil bilgim onu da nasıl geliştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Antremanlarla Matematik çok temel, hayatında hiç matematik dersine girmemişsen al anca. Aktif matematik bence daha iyi. Onun dışında soru bankası olarak 345 tyt matematik alabilirsin, kolaydan zora doğru soruları var.

Arkadaşlar selam, sizce hangi kaynaklar alınmalı lazım TYT Türkçe ve TYT matematik için? Bir de antrenmanlarla matematik alınır mı? Matematiğim çok kötü çünkü.
Türkçede çok iyi dil bilgim onu da nasıl geliştirebilirim?

345 yayınları ile başlayabilirsin. Sonrasında endemik veya orijinal geçebilirsin.

Antrenmanlarla matematik çok temel, hayatında hiç matematik dersine girmemişsen al anca. Aktif matematik bence daha iyi. Onun dışında soru bankası olarak 345 TYT matematik alabilirsin, kolaydan zora doğru soruları var.

Hocam şöyle diyeyim bazen basit toplama çıkarma işlemlerini yapamıyorum.

Hocam bazı işlemleri ben de kafadan yapamıyorum çok basit sayılar olmadıkça yazarak yapmak daha iyi bence. Belli bi akademik başarım da olduğunu düşünüyorum. Size tavsiyem işe föy alarak daha sonrası soru bankadı ve deneme ile gitmeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı