TYT Türkçede dil bilgisini yapmazsak ne olur?

Daha fazla  
Merhaba. YKS'ye gireceğim için çalışmalar yapıyorum fakat konu dil bilgisine gelince tamamen vasat bir durumdayım. Geriye kalan matematik, fen, sosyal derslerini sıkıntı çıkmadan yapabiliyorken dil bilgisinde kalıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın paragraf ve sözel mantık da yapabiliyorum ama sadece dil bilgisini yapamıyorum. Sınavda sadece dil bilgisi kısmını yapmasam ne olur?

NOT: Sayısal öğrencisiyim ve AYT'de sayısal bölümünden yerleşmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sözelci olarak dil bilgisinin bazı konularında zorlanıyorum. Benim tavsiyem dil bilgisinin alt katagorilerine bakarak yapabileceklerini ile yapamayacaklarınızı ayırmanız:

1690723281384.png

Merhaba. YKS'ye gireceğim için çalışmalar yapıyorum fakat konu dil bilgisine gelince tamamen vasat bir durumdayım. Geriye kalan matematik, fen, sosyal derslerini sıkıntı çıkmadan yapabiliyorken dil bilgisinde kalıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın paragraf ve sözel mantık da yapabiliyorum ama sadece dil bilgisini yapamıyorum. Sınavda sadece dil bilgisi kısmını yapmasam ne olur?

NOT: Sayısal öğrencisiyim ve AYT'de sayısal bölümünden yerleşmeyi düşünüyorum.
10.000 e girme ihtimaliniz olmaz.

Evet nereden baksanız 5 soru yok en az bir de insan kulusunuz yanlışınız çıkar yani 10.000 gene girersinizde onlar hayal olur.

Bir sözelci olarak dil bilgisinin bazı konularında zorlanıyorum. Benim tavsiyem dil bilgisinin alt kategorilerine bakarak yapabileceklerini ile yapamayacaklarınızı ayırmanız:

Eki Görüntüle 1882861

Teşekkür ederim. Biraz daha gayret edip ne olacağını değerlendireceğim kendi adıma.

Geri
Yukarı