TYT ve AYT matematik nasıl halledilir?

Lesath16

Centipat
Daha fazla  
Eşit ağırlık 300 binden mezuna bıraktım. Hedefim 30-50 bin arası. TYT mat 8 net, AYT mat 5 net. Evde düzen oturtamıyorum, disiplin yok diye dershaneye yazıldım. Ben bu matematiği nasıl halledeceğim? TYT'de denklem kuramıyorum, AYT'de ise mat terimleri çok karmaşık geliyor, öküzün trene baktığı gibi sorulara bakıyorum. Dershaneye tonca para verdirip ailemin yüzünü kara çıkarmak istemiyorum. Rehber Matematik, Mert hoca izle falan demeyin, zaten bu sene onlarla hazırlandım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşit ağırlık 300 binden mezuna bıraktım. Hedefim 30-50 bin arası. TYT mat 8 net, AYT mat 5 net. Evde düzen oturtamıyorum, disiplin yok diye dershaneye yazıldım. Ben bu matematiği nasıl halledeceğim? TYT'de denklem kuramıyorum, AYT'de ise mat terimleri çok karmaşık geliyor, öküzün trene baktığı gibi sorulara bakıyorum. Dershaneye tonca para verdirip ailemin yüzünü kara çıkarmak istemiyorum. Rehber matematik, mert hoca izle falan demeyin, zaten bu sene onlarla hazırlandım...

Aynı sorun bende de var :( ne yapacağız inan bilmiyorum. Bu ülkeden gitmem gerek. Wat düşünüyorum. 1 sene içinde hem B1 İngilizce hem de 375 üzeri YKS puanı getirmem gerekecek.

Dershaneye yazıldıysan daha rahat orada kolayca öğrenirsin benim sana tavsiyem benim de yaptığım hatayı sen yapma sınıfta çekingen olma bir konu anlatılırken hoca anlamadığın yer dediğinde sakın arkadaşlarım dalga geçer falan düşünce hocaya anlamadığını gerekirse 5 10 defa söyle ben bunu geç öğrendim sen aynı hatayı yapma bir de ders sonrası evde 30dk bi o gün işlediğin konunun üstünden geç yeter.

Dershaneye yazıldıysan daha rahat orada kolayca öğrenirsin benim sana tavsiyem benim de yaptığım hatayı sen yapma sınıfta çekingen olma bir konu anlatılırken hoca anlamadığın yer dediğinde sakın arkadaşlarım dalga geçer falan düşünce hocaya anlamadığını gerekirse 5 10 defa söyle ben bunu geç öğrendim sen aynı hatayı yapma bir de ders sonrası evde 30dk bi o gün işlediğin konunun üstünden geç yeter.
Diğer derslerden temelim var diye sadece tyt mat ve ayt mat kasacagim zaten. Diğer dersleri denemelerde tekrar ederim.

Geri
Yukarı