TYT'de 1M sıralama ile üniversite tutar mı?

Şaşırmadım. Türkiye'nin özeti. Cumhurbaşkanı veya bir politikacının çıkıp çocuklarınızın para kazanması için üniversiteye gitmesi şart değil diye defalarca tekrarlaması lazım herhalde.

Hocam bana 2 yıl zaman lazım Güney Kore'ye gitmek için korece yeterlilik sınavına hazırlanıyorum. 5 ayda 30 net yapmam lazım TYT'de.

Hocam sizce 2 yıl zaman kaybı mı?
(Açıkta kalmamak için rastgele bir AÖF bölüm bile yazabilirim.)

Yani aşırı bir zaman kaybı denemez. Zaten korece çalışıyor muşsunuz? Bu arada 2 yıllık zaman kaybı demek istemedim ben 4 yıl olduğunu düşünmüştüm. Şu an ironik ama 2 yıllık okumak 4 yıl okumaktan daha çok para kazandırıyor :)

Yani aşırı bir zaman kaybı denemez. Zaten korece çalışıyor muşsunuz? Bu arada 2 yıllık zaman kaybı demek istemedim ben 4 yıl olduğunu düşünmüştüm. Şu an ironik ama 2 yıllık okumak 4 yıl okumaktan daha çok para kazandırıyor :)

Anladım hocam evet bazı arkadaşlarım 2 yıllık bölümler kazandırıyor demişti.

Haklılar bunun sebebi üniversitelerin amacından saptırılması oldu. Bu tamamen bilinçli bir şekilde birileri tarafından işlendi ama detayına girmek istemiyorum.

Hocam 2 yıllık sizce ilk 10 tercihime bilişim güvenliği teknolojisi yazsam. 14 tercihimede uzaktan öğretim bilgisayar programcılığı yazsam nasıl olur?

Geri
Yukarı