TYT'de 30 net yapan birisi 2 ayda 10 saat çalışma ile EA'da 50k yapabilir mi?

Hocam şu an günde 5 saate çıkarttım çalışma süremi yine de olmaz mı diyorsunuz?

@AtakanGuney

@Bonita
Hocam ben olmaz demiyorum. Sayısal deseydin olmaz derdim de çok zor açıkçası, mezuna kalıp yapabilir miyim deseydin çok rahat yaparsın derdim. Sınava şurada 70 küsür gün kalmışken 30 TYT iyi olmaya çok uzak. Moral bozma amacıyla demiyorum ama bence imkansıza yakın yani. Yine de ne olursa olsun çalışacağım diyorsan AYT aban yani.

Hocam ben olmaz demiyorum. Sayısal deseydin olmaz derdim de çok zor açıkçası, mezuna kalıp yapabilir miyim deseydin çok rahat yaparsın derdim. Sınava şurada 70 küsur gün kalmışken 30 TYT iyi olmaya çok uzak. Moral bozma amacıyla demiyorum ama bence imkansıza yakın yani. Yine de ne olursa olsun çalışacağım diyorsan AYT aban yani.

Hocam o zaman sadece TYT kasıp Marmara'da 2 yıllık elektrik yazacağım ardından DGS ile mühendisliğe tamamlarım. Teşekkür ederim iyi sosyaller.

Hocam ben olmaz demiyorum. Sayısal deseydin olmaz derdim de çok zor açıkçası, mezuna kalıp yapabilir miyim deseydin çok rahat yaparsın derdim. Sınava şurada 70 küsur gün kalmışken 30 TYT iyi olmaya çok uzak. Moral bozma amacıyla demiyorum ama bence imkansıza yakın yani. Yine de ne olursa olsun çalışacağım diyorsan AYT aban yani.

Ek olarak hocam zaten mezun senemdeyim 2 yıllıktan başka şansım yok gibi sınava 2 ay kala ilk 50k yapacak kapasitem yok.

@AtakanGuney

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorum yukarıda cevaplarsanız sevinirim.

2 ay sadece en bastan baslacaksan yetişmeyeceği için olmaz ama eğer biraz temelim var yapabileceğime de inanıyorum diyorsan yapabilirsin ben sayısalcıyım genelde her gün 10 saat yapmaya çalışıyorum açıktayım neden yapamayasın eğer temelin varsa.

Geri
Yukarı