TYT'de 33 net yapmak için hangi konulara çalışılmalı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2023-05-28_15-16-11.png
    Ekran görüntüsü_2023-05-28_15-16-11.png
    534,1 KB · Görüntüleme: 24
Son 20 günde sadece yaşamsal faliyetlerini yerine getirerek (asgari sürede tutarak!) tüm bu sürede de paragraf çözerek üstüne genel deneme çözerek bence hiç yoktan iyidir seviyesinde bir şeyler yaparsın. Kokana kadar banyoya falan da girme.

TYT'de Matematik ve Türkçe soruları Sosyal ve Fen sorularından 2 kat daha değerli diye biliyordum puan bazında.
Aradaki fark 0.20 falan olduğu için bu arkadaşımızın saymasına gerek yok, en kısa 33 net yapabileceği yer okuduğunu anlama soruları. Yoksa standart sapma, soru sayısı gibi etkenler yüzünden çok değişiyor.

Ortaokula giden hafif tempoda derslerine bağlı bir öğrenciyi getir 33 neti yapar da neyse başka bir şey söylemiyorum.

Paragraf, sosyal ve 3-4 tane orta seviye problem çözersen her şekil 33 neti aşarsın. Çok zor bir şey değil, dediğiniz neti sadece Türkçe çözerek dahi yaparsınız. Çalışacağın(?) konular:
  • Anlam bilgisi
  • Mantık, muhakeme yeteneği-sosyalde yorum soruları için-
  • Temel matematik
Tebrikler, Hakkari Üniversitesi Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği bölümünü kazandınız 🥰 😍

Ortaokula giden hafif tempoda derslerine bağlı bir öğrenciyi getir 33 neti yapar da neyse başka bir şey söylemiyorum.

Paragraf, sosyal ve 3-4 tane orta seviye problem çözersen her şekil 33 neti aşarsın. Çok zor bir şey değil, dediğiniz neti sadece Türkçe çözerek dahi yaparsınız. Çalışacağın(?) konular:
  • Anlam bilgisi.
  • Mantık, muhakeme yeteneği-sosyalde yorum soruları için-
  • Temel matematik.
Tebrikler, Hakkari üniversitesi kanatlı hayvan yetiştiriciliği bölümünü kazandınız 🥰 😍

Hocam yalnız elektronik teknolojisi 1M civarı sıralamalarla kapatmış bu yıl.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2023-05-27_19-16-57 (1).png
    Ekran görüntüsü_2023-05-27_19-16-57 (1).png
    254,7 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı