TYT'de 50 net yapılıyorsa ne yapılmalıdır?

@samet266, anlıyorum. Ses bilgisini kesin bitir, sınavda her sene fix 1 soru çıkar. Onun dışında Türkçe ve matematikten haftada 2-3 tane, TYT'den de genel olarak haftada 2-3 deneme çözmeni öneriyorum. Eksiklerinin üzerine git sürekli, dişini sık. Aksatmadan çalış, Kasım ayının ortasındayız. Zaman hızlı geçecektir, onun dışında AYT'de durumun nedir?

Hocam bu sene derece yapamazsınız dediniz. Benim moralim aşırı düştü maalesef...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ümit kırıcı konuşmak istemem ancak sayısaldan derece yapanların çoğu yaz gibi TYT'yi çoktan bitirmiş hatta bazı manyaklar AYT'yi bile bitirmiş olabiliyor. Kısacası gene çalış, çalışma demiyorum. Ancak ben bu sene ilk beş bine girebileceğini sanmıyorum. Tahminimce 60-70 bin gibi bir sıralamaya gireceksin. Bu sene temelini oturt, birçok şeyi bitir. Seneye derece bile yaparsın.

Fazla ileriye gittin. Gelecek hakkında bu kadar rahat konuşma.
Eksik dil bilgisi konusu olarak ses bilgisini söyleyeebilirim. Diğer dil bilgisi konularını bitirmişim ancak denemede yapamıyorum.
Geometride yazın geometrinin ilacını ve bilgi sarmalı bitirmiştim şimdi ise Acil çözüyorum.
Yani hocam benim temelim yok değil var OBP 94 civarı. Düzenli çalışan bir öğrenciydim hep.

Sınav sitresinden yapamıyor olabilirsin.

@samet266, benim dememle olacak bir şey değil bu. Sen sadece çalış, başkalarının demeleriyle de moralini bozma. Sadece yol çizmeye çalışıyorum, o kadar. Eğer bir iki kelimeye moralin bozulacaksa hiç çalışma, bunu ciddi diyorum. Rahat ol, dersine çalış sadece.

bu kadar rahat konuşma.
Tahmin ne demek? Onu bir öğren bakalım.

Hocam bu sene derece yapamazsınız dediniz. Benim moralim aşırı düştü maalesef...

Moralinizi yitirmeyin lütfen. 5000 sıralama cidden uçuk ama 50-60 bin sıralama yapıp yapmamak da size bağlı. Daha çok uzun ama bir o kadar da kısa olan bir süre var. Bu süreyi iyi değerlendirirseniz karşılığınız alacağınıza eminim.

5000 sıralama cidden uçuk.
Hocam ilk 5 bin öğrencileri çalışmaktan kendinden geçiyor, adamlar sürekli kendilerine bir şey katmaya çalışıyor. Ben sıralama tahmini yaptım diye laf yedim :D O da iyi gerçekten.

Hocam ilk 5 bin öğrencileri çalışmaktan kendinden geçiyor, adamlar sürekli kendilerine bir şey katmaya çalışıyor. Ben sıralama tahmini yaptım diye laf yedim :D O da iyi gerçekten.

Yok ben size laf etmedim. Ama çalışmaya devam ederse bence 50-60'dan iyi yapar.

@917382, hayır. Ben üstteki arkadaş için belirtmiştim ama ne olacağı da belli olmuyor. Sıralama tahmini yapmak zor zaten. Bu sene düşük netlerle çok iyi sıralamalar geldi, ben sadece basit bir tahminde bulundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı