TYT'de 60 net nasıl yapılır?

Mobydick

Centipat
Daha fazla  
[Benim konu bilgim 0 dünden beri 40 paragraf çözüyorum her gün bununla problemlerden cozucem. Çalıştığım için 7'den sonra 11'e kadar ders çalışacağım bunun 1 saati problem ile paragraf olacak kalanı konu anlatımı. 5 ay var yapabilir miyiz veya bilgili olarak bana önermek istedikleriniz bilgiler var mı?

Matematikte ilk 12 konuyu halletmeye çalış. Matematikte çok basit sorular oluyor, beş aylık süreçte TYT Matematikten 10-20 net arası çıkartılabilir. Türkçeden de 30 civarı çıkarsan zaten 50 ediyor. Aynı şekilde de Fen ve Sosyal kısmında da her öğrencinin yapabileceği sorular oluyor, onları da kaçırma derim.

Matematikte ilk 12 konuyu halletmeye çalış. Matematikte çok basit sorular oluyor, beş aylık süreçte TYT Matematikten 10-20 net arası çıkartılabilir. Türkçeden de 30 civarı çıkarsan zaten 50 ediyor. Aynı şekilde de Fen ve Sosyal kısmında da her öğrencinin yapabileceği sorular oluyor, onları da kaçırma derim.
Teşekkür ederim şimdi 345 yayınları mat kitabı 1 problem kitabı Alicam paragraf cozuorum zaten yarından itibaren konu izlemeyede basliyacagim

Yeni konular

Geri
Yukarı