TYT'de sıralama mı yoksa puan mı önemli?

Hocam sıralama konusunda yazdım örneğin: Burası gibi.

Tahmin etmiştim böyle olduğunu, hocam ben de 2 yıllık siber güvenliği tutturdum hatta konu bile açtım ama, gitmedim.
Size tavsiyem çalışıp 4 yıllık PC mühendisliği kazanmanız 2 yıllık üniversite ile siber güvenlik hedefiniz varsa zor olursunuz, iş bulma olanağınız da düşük.

Tahmin etmiştim böyle olduğunu, hocam ben de 2 yıllık siber güvenliği tutturdum hatta konu bile açtım ama, gitmedim.
Size tavsiyem çalışıp 4 yıllık PC mühendisliği kazanmanız 2 yıllık üniversite ile siber güvenlik hedefiniz varsa zor olur, iş bulmak da.

Hocam bu yıl gitmek zorundayım zaten o 2 yılda korece öğrenip hem de kendimi siber güvenlik alanında geliştirip güney Kore'de iş arayacağım.

Size tavsiyem çalışıp 4 yıllık PC mühendisliği kazanmanız 2 yıllık üniversite ile siber güvenlik hedefiniz varsa zor olursunuz, iş bulma olanağınız da düşük.

Hocam sizin düşünceniz nedir bu yıl gitmek zorundayım 1 yıl mezuna kalamam sizce gitmeli miyim?

Son düzenleme:
Uzun uzun yazıp sildim, size tavsiye verebilecek birisi değilim.
Ama eğer korece öğrenmek istiyorsan zaman kaybetme Udemy'den ders satın al her gün çalış YDT'ye girersiniz. YDT de korece yok bu arada şimdi baktım :)
Veya YKS'ye şimdi çalışmaya başlayın iyi bir yer kazanma şansınız hâlâ daha var.

Uzun uzun yazıp sildim, size tavsiye verebilecek birisi değilim.
Ama eğer korece öğrenmek istiyorsan zaman kaybetme Udemy'den ders satın al her gün çalış YDT'ye girersiniz. YDT de korece yok bu arada şimdi baktım :)
Veya YKS'ye şimdi çalışmaya başlayın iyi bir yer kazanma şansınız hâlâ daha var.

Hocam hedefim 2 yıllık bir bölüme gidip Kore'de iş aramak sizce mantıklı mı çünkü PC müh kazanabileceğimi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı