TYT'ye sıfırdan başlamak

İşin zor o zaman. Şöyle bir 55 net falan yapabilseydin belki daha kolay olurdu. Türkçe için her gün paragraf çözersen 30 neti geçersin. Sosyal'de de aynı şekilde paragraf ve yorum sorusu geliyor daha çok onda da 15 neti geçersin. Sırf buradan 45 net geliyor zaten.

Peki kalan sürede Full Türkçe matematik olarak mı ilerlemeliyim? Yoksa fen vs bakayım mı?

Hocam 2 aydır TYT'ye çalışıyorum ama son 1 haftadır netlerim 20 arası. Çalışırken nerede hata yapıyorum acaba?

@Silinen üye

@spinozapsinoza
Hocam dikkat dağınıklığınız olabilir. Çalışıp yapamamak anormal bir durum. 20 net sadece Türkçe'deki paragraf sorularından gelir. Ortalama bir öğrenci 40-45 net falan yapar başlangıçta. Hatta ilk çözdüğüm TYT denemesinde 35 net gelmişti.

Hocam dikkat dağınıklığınız olabilir. Çalışıp yapamamak anormal bir durum. 20 net sadece Türkçe'deki paragraf sorularından gelir. Ortalama bir öğrenci 40-45 net falan yapar başlangıçta. Hatta ilk çözdüğüm TYT denemesinde 35 net gelmişti.

Hocam zaten ileri düzey dehb var. Bıktım artık ben bu hastalıktan. Ders çalışsam da boşa gidiyor ilaçlarında bir faydasını görmedim. Doktora ritalin yaz diyorum. Bayılma ihtimaliniz var yazamam diyor. 20 dakika çalışıp 5 dk mola verin dedi.

@Silinen üye

Yeni konular

Geri
Yukarı