U8 Akıllı Saat Alınır Mı?

Makaleler
10
Merhaba. Ben şuan Preo Pwatch X Lite kullanıyorum. Bu bileklik zaten M2 akıllı bilekliğin Preo markası ile sunulmuş hali. 1 yıla yakın oldu ama telefon ile arama yapamamam ve ekranının çok küçük olmasından dolayı U8 Akıllı Saat düşünüyorum. İnternette 3 yıldır kullananlar bile varmış bu U8'i. Bulduğum linki de aşağı bırakıyorum. Başka öneriniz varsa açığım ama 100TL'yi geçmesin çünkü 100TL'nin üzeri basit olarak saate vermeyi boş buluyorum.

Bende vardı aynısı.Smartwatch adıyla ülkeye ilk geldiğinde almıştım.4 yıl önce falan almıştım.1 ay takıyorsun sonra kenara bırakıyorsun.Ben 50TL ye almıştım 6-7 ay sonra 30tl ye kadar düştüğünü hatırlıyorum.

Bende vardı aynısı.Smartwatch adıyla ülkeye ilk geldiğinde almıştım.4 yıl önce falan almıştım.1 ay takıyorsun sonra kenara bırakıyorsun.Ben 50TL ye almıştım 6-7 ay sonra 30tl ye kadar düştüğünü hatırlıyorum.
Yani uzun ömürlü olmaz mı? Ben şuan dediğim gibi M2 Akıllı bilekliğin Preo markası adı altında satılan bilekliğini kullanıyorum. Su geçiriyor bileklik ama ben hiç suya yakınlaştırmadım bile. Demek istediğim U8'den bile ucuz olan akıllı bileklik daha hızlı bozulmaz mı U8'den?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı