UAC sanallaştırma açmak zararlı mı?

BlueStacks hakkında evet haklısınız. Bu arada bu 4 çekirdekli işlemci gereksinimini nereden buldunuz? (Virtual Box için)
Siz "VirtualBox işlemcinin sanallşatırması açık olmaması durumunda kuruluma izin vermez" bunu nerden buldunuz isterseniz bir deneyin.

1620024593807.png

Siz "VirtualBox işlemcinin sanallşatırması açık olmaması durumunda kuruluma izin vermez" bunu nereden buldunuz isterseniz bir deneyin.

Bu konuda @Danzo hocamın yazdığı mesaj var.

1620024718552.png

Eki Görüntüle 1004524
İndirip bir deneyin VM kapalı olsun

Her zaman hata verecek diye bir şey yok ki. Bazen hatalara düşürebiliyor. Attığım konuda olduğu gibi. Siz nereden bulmuştunuz 4 çekirdeğin gerekli olduğunu?
Ben kendi deneyimlerime dayanarak söyledim peki siz VM olmadan kullanılamayacağını nerden buldunuz ?

Eki Görüntüle 1004524
VM açmayı biliyoruz bu resim ne alaka anlamadım

Ben kendi deneyimlerime dayanarak söyledim peki siz vm olmadan kullanılamayacağını nereden buldunuz?

Dedim ya arkadaşın konusunda sorun çıkartmış ve bir arkadaş ta ona BIOS üzerinden sanallaştırma ayarının açılması gerektiğini söylemiş.

Ben kendi deneyimlerime dayanarak söyledim peki siz vm olmadan kullanılamayacağını nereden buldunuz?

Vm açmayı biliyoruz bu resim ne alaka anlamadım.

Deneyimler bazen yanlış olabiliyor ama. Kendi deneyimlerinizden emin olduktan sonra söyleyin.(sadece bu konu için demiyorum başka konularda da geçerli)

Dedim ya arkadaşın konusunda sorun çıkartmış ve bir arkadaş ta ona BIOS üzerinden sanallaştırma ayarının açılması gerektiğini söylemiş.

Deneyimler bazen yanlış olabiliyor ama.
Hocam siz denemediniz hiç yanı VM kurulumunu başkalarının konularından yazmayın önce VM indirin ve sanallaştırma açık olmadan 4 çekirdek bir işlemci ile kurulum deneyin sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Bazı sistemlerde VT-x/AMD-v donanım hatası olabiliyor ama bazı sistemlerde

Yeni konular

Geri
Yukarı