Ubisoft, Assassin's Creed 4 Black Flag Remake yapıyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Madem Skull and Bones yapamadık en azından sevilen bir oyunumuzu yeniden yapalım demişler. AC2, AC1 gibi oyunlar varken AC4 gereksiz bir seçim olmuş.

Kaynaklar:

Madem skull and bones yapamadık en azından sevilen bir oyunumuzu yeniden yapalım demişler. AC2, AC1 gibi oyunlar varken AC4 gereksiz bir seçim olmuş.

Kaynaklar:

Hocam çok güzel haberler paylaşıyorsunuz bende bazı haberlerinizi Discord sunucumuza atıyorum sizin için sıkıntı olur mu?

Hocam çok güzel haberler paylaşıyorsunuz bende bazı haberlerinizi Discord sunucumuza atıyorum sizin için sıkıntı olur mu?
Kaynakları belirttiğiniz ve habere kendinizden de bir şey kattığınız sürece bir problem yok hocam. Zaten bu noktada bir nevi kendi haberinizi hazırlamış sayılırsınız.

Yapımcısı Ubisoft olunca insan çok bir şey bekleyemiyor maalesef. Kenara yazıyorum, Assasin's Creed 4 Black Flag'i az bir değişikle Remastered olarak piyasaya sürerlerse şaşırmam. Bunlardan her şey beklenir ve böyle bir şey görürseniz sizler de şaşırmayın.

AC4'ün remake'e ihtiyacı olduğunu katiyen düşünmüyorum. Remaster olsa Ray Tracing, DLSS, FSR vs. eklerler iyi olur der geçerdim. Fakat remake bambaşka bir mevzu ve AC1 ve Ezio üçlemesi dururken serideki remake'e ihtiyaç duyan en son oyunlardan olan Black Flag'e remake yapılması bende koca bir soru işareti oluşturdu.

Skull and Bones'u, AC4'ün online modu olarak düşünüyor olabilirler mi? Hem SaB'a olan tepkiler azalır, hem remake'ten Ubisoft güzel bir para kaldırır, hem de remake'in gazıyla SaB'a oyuncu toplarlar bir de oradan güzel para kaldırırlar fena mı olur. Kulağa saçma gelebilir fakat Ubisoft'tan bahsediyoruz sonuçta, ikisini paketleyip satabilir. Remaster tadında bir şey çıkarsa kim para verip alır o da ayrı bir konu tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı