Ubisoft Connect AC Black Flag kodunu kabul etmiyor

gatoratemylips

Hectopat
Selam herkese, ilk defa Ubisoft Connect üzerinden bir oyun yapıp eskiden oynadığım Assassin's Creed Black Flag aldım ucuza. Kısayol oluşturuyorum, tıklayınca Key soruyor. Giriyorum hesaptaki Key'i kabul etmiyor. Son oynananlar kısmında da görünmüyor. Sinir etti beni.

Almaz olaydım, rezil bir teknik desteği var. İade talebinde bulunuyorum, bir tane işe yaramaz çözümler yazan çok zaman kaybettiren bir eleman cevap yazıyor. Başkasıyla, daha iyi bir elemanla iletişime geçtim ama diğer adam hala tabiri caizse salça olup duruyordu. Dayanamayıp yardımını kibarca reddettim. Bu sefer zaten aylar günler yıllar alan destek prosesi escalatedt'an in progress'e geçti geri. Kıssadan hisse arkadaşlar kesinlikle bu platformdan oyun almanızı önermiyorum. İndirim de olsa farklı yerden alın.

Edit: Epic hiç sevmememe rağmen gönlümü çaldı biraz. Anında iade desteği var site üzerinden. Gün içinde cevaplıyorlar soruları. Onların da süreci çok kısa sürmüyor o yüzden ama Ubisoft desteklerimin çok azı sonuçlandı bugüne kadar.

Geri
Yukarı