Ubisoft Connect kendi kendine çıkış yapıyor

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1-2 ay önce Steam hesabım çalınmıştı. Geri aldım biraz uğraşıp neyse şimdilerde de arada bir giriş yapıyorum Steam hesabına Ubisoft Connect'e falan zaten çalınmış olursa genelde giriş yap ekranı çıkar şifreyi falan değiştirmişlerse daha yeni Ubisoft Connect'i açtım ve giriş yap ekranı çıktı ama panik yapmadım çünkü Ubisoft Connect'te bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Şahsen neyse şifremi yeniledim ve giriş yaptım ama Ubisoft Connect daha önce de işte Uplay hareketsizlik nedeniyle çıkış yaptı gibi nedenlerle çıkış yapıyordu. Dediğim gibi sizce Ubisoft Connect programında bir sıkıntı mı var acaba? Aynı sorunları yaşayan var mı?

Ubisoft oyunları oynamadan önce launcher’ı açın. Aynı durum ben Wildlands oynarken oluyordu, ayarlardan Windows açılınca başlatı açınca düzeldi. Şimdi hiç “hareketsizlik”ten çıkış yapmıyor, çünkü launcher zaten arkada açık çalışıyor.

Ubisoft oyunları oynamadan önce Launcher'ı açın. Aynı durum ben Wildlands oynarken oluyordu, ayarlardan Windows açılınca başlatı açınca düzeldi. Şimdi hiç “hareketsizlik”ten çıkış yapmıyor, çünkü Launcher zaten arkada açık çalışıyor.

Ayarı açtım hocam ama şu an olan Ubisoft Connect'i açtığımda giriş yap ekranı çıkmasıydı ondan sordum genelde Ubisoft Connect'te bir sıkıntı olduğunu söylerler ya ondan sordum otomatik giriş yapması gerekirken giriş yap ekranı çıkınca anlam veremedim.

Geri
Yukarı