Ubisoft Connect maili nasıl değiştirilir?

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  
Ben kaydolurken Hotmail yazacağıma hormail yazmışım. Sistem de nasıl kabul etti anlamadım ama etmiş. E-posta hesabına giriş yapıp onaylayamıyorum haliyle hesabı öyle bir e posta hesabım olmadığı için. Ne yapmam lazım? E postayı da değiştiremedim. Değiştirmek için bu olmayan e posta hesabına onay gönderiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben benzer bir sorun yaşamıştım. Sorunum şuydu: Şifresini hatırladığım ama eski telefon hattımda kalan Google Authenticator ve 2-step SMS verification nedeniyle mailime girememem ve bu sebepten Ubisoft Connect hesabımı verify edemememdi. Verify edemediğim için maili değiştiremiyordum da. Sebepler farklı olsa da sonuç aynı, varolan mailimize girememek ve değiştirememek.

Ben şöyle çözdüm: Twitter üzerinden Ubisoft Support'a (twitter.com/UbisoftSupport) DM üzerinden mesaj attım. Derdimi açık bir şekilde anlattım, bu arada İngilizce mesajlaşman gerekiyor. Sonrasında hesabın bana ait olduğunu teyit etmek için bilgi istediler.

Birinci bilgi, herhangi bir platformdan alınmış bir AC 2 oyunum var ve bunun CD Key'inin bulunduğu bir (benim Steam'deydi) bilgisayarın sağ altında tarih saat bilgisi doğru şekilde olan ekran görüntüsüydü.

İkincisi ise, konumumun İstanbul'da bulunduğuna dair whatsmyip tarzı sitelerden o anki IP adresimdi. İkisini de attım, teyit edildikten sonra değiştirmek istediğim mailim istendi, sonra da mail Ubisoft tarafından istediğim mail olarak değiştirildi. Tabi sonrasında onu da verify etmen bekleniyor. Sonra da sorunum tamamen çözülmüş oldu.

Bence sen de bir mesaj at, belki bunca teyite gerek bile olmayabilir sonuçta basit bir domain hatası. Ama şunu söyleyeyim, mailini verify etmeden ya da bir cihazdan hiçbir şekilde giriş yapmadan websitedeki support bölümünden destek alamıyorsun. Twitter'da takdire şayan bir destek veriyorlar gerçekten yani karşında otomatik mesaj atıp durmayan canlı bir muhatap olduğunu anlıyorsun.

Ayrıca geç mesaj atabilirler saat farkından ötürü, kaale alınmadın zannetmeyesin.

Daha önce aktif ettiğin bir kutulu oyun varsa kolayca değiştiriyorlar fotoğrafını atıyorsun oyunun CD & Key ve kutuyla. Dijital aldıysan key onlar seni yönlendiriyor zaten. Merak etme ben 3 kere patlayan mailimi değiştirdim böylece.

Yeni konular

Geri
Yukarı