Ubisoft Connect üzerinden oyun satın alma

Badoo

Kilopat
Daha fazla  
Ubisoft Connect bana sadece oyunun oynanması için bir aracı program gibi geliyor. Steam, Epic gibi oyunun alınması için sağlıklı bir platform değil hissi uyandırıyor. Şu an Epic üzerinde indirim var ama almak istediğim Ubisoft oyunları Ubisoft Connect üzerinde yaklaşık 100 lira daha uyguna geliyor. Bu düşünce şekli ekonomiden kaynaklı zaten oluştuğu anda yıkılıyor ancak siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Ubisoft Connect üzerinden oyun almak mı yoksa işi oyun satmak olan diğer platformlardan almak mı mantıklı? Aslında tam olarak hissettiğim sankı yarın Ubisoft Connect kapanırsa verdiğim para ne olur düşüncesinin getirdiği tedirginlik. Güvenemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft Connect bana sadece oyunun oynanması için bir aracı program gibi geliyor. Steam, Epic gibi oyunun alınması için sağlıklı bir platform değil hissi uyandırıyor. Şu an Epic üzerinde indirim var ama almak istediğim Ubisoft oyunları Ubisoft Connect üzerinde yaklaşık 100 lira daha uyguna geliyor. Bu düşünce şekli ekonomiden kaynaklı zaten oluştuğu anda yıkılıyor ancak siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Ubisoft Connect üzerinden oyun almak mı yoksa işi oyun satmak olan diğer platformlardan almak mı mantıklı? Aslında tam olarak hissettiğim sankı yarın Ubisoft Connect kapanırsa verdiğim para ne olur düşüncesinin getirdiği tedirginlik. Güvenemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ubi Connect neden kapansın hocam. Ubisoft'un kendi hizmet aracı.

Dolar da 16.3 :( Nerede ucuzsa oradan alıp geçin.

Ubisoft Connect kapanmaz ve Ubisoft'un hangi oynunu alırsan al oynucağın platform Ubisoft Uonnet olcak.
eğer uygulama üzerinden alamıyorsan tarayıcıdan ubisoft connetti açabilirsin ordan aldım.
Ubisoft Connect kapanmaz ve Ubisoft'un hangi oynunu alırsan al oynucağın platform Ubisoft connet olacak.
Eğer uygulama üzerinden alamıyorsan tarayıcıdan Ubisoft connetti açabilirsin oradan aldım.

Esas burada Steam aracı gibi düşünebilirsiniz. Epic'ten de Steam'den de oyun alsan yine sana Ubisoft kendi uygulamasını kurdurup o şekilde oynattırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı