Ubisoft Connect Ubisoft Connect'in durumu ne olacak?

Ben bu tarz problemleri çok sık R6 oynayan birisi olarak hiç yaşamadım açıkçası, belki servis sağlayıcısı veya IP ile alakalı olabilir ama gene net bir şey söyleyemiyorum. Bunun dışında Ubisoft oyunlarını gözden geçirmeli son zamanlarda çıkardığı oyunlardan açıkçası hiç memnun değilim (bkz: Watch Dogs Legion).

Genel olarak lobide bulunan oyuncular, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya'dan bağlanan insanlar oluyorlar. Bahsettiğiniz gibi bir sorun olduğunu varsayıp lobi liderini değiştiriyoruz işe yaramıyor. Oyuna girmeden "Join Lobby" özelliğini deniyorduk fakat bu özelliği de Ubisoft Connect üzerinden kaldırmışlar. R6S için anlık haberlerin paylaşıldığı resmi Twitter hesabı bile son ayını sadece bu sunucuların sorun yaşadığını ve kısa sürede giderilmesi hakkında birbirinin birebir aynısı ileti paylaşıyor.
Bahsettiğin sorunları yaşamıyor olmanız gerçekten hoş çünkü inanın ki sadece kırk dakikamız organize olmaya çalışmaktan geçiyor. Bunun dışında, lobi kurulduktan ve herkes toplaştıktan sonra hiçbir sorun olmadan oyunumuzu oynayabiliyoruz. Sorun sadece uygulamanın düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Oyun içindeki sorunları buraya yazmayacağım çünkü oraya ait bir başlık değil.

Genel olarak lobide bulunan oyuncular, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya'dan bağlanan insanlar oluyorlar. Bahsettiğiniz gibi bir sorun olduğunu varsayıp lobi liderini değiştiriyoruz işe yaramıyor. Oyuna girmeden "join lobby" özelliğini deniyorduk fakat bu özelliği de Ubisoft Connect üzerinden kaldırmışlar. R6s için anlık haberlerin paylaşıldığı resmi Twitter hesabı bile son ayını sadece bu sunucuların sorun yaşadığını ve kısa sürede giderilmesi hakkında birbirinin birebir aynısı ileti paylaşıyor.
Bahsettiğin sorunları yaşamıyor olmanız gerçekten hoş çünkü inanın ki sadece kırk dakikamız organize olmaya çalışmaktan geçiyor. Bunun dışında, lobi kurulduktan ve herkes toplaştıktan sonra hiçbir sorun olmadan oyunumuzu oynayabiliyoruz. Sorun sadece uygulamanın düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Oyun içindeki sorunları buraya yazmayacağım çünkü oraya ait bir başlık değil.

Haklsıınız hocam. Şahsen başka oyunlarda bazen bu tarz problemlerle karşılaşıyorum gerçekten can sıkıcı zaten oyun oynayarak ve eğlenerek geçireceğimiz belli bir zaman aralığı var oda bu tarz sıkıntılarla yok olup gidiyor. Bunun tek çözümü insanların hep bir elden rahatsızlığını belirtip oyunu/launcher'ı kullanmaması ile çözülür ama bu da pek olası değil gibi.

Ubisoft'un pek bir şeyi düzeltebileceği sanmıyorum, en başından adamların kendi işlerine saygısı yok çünkü. Kolay yoldan nasıl para kazanılıyor bunu araştırıyorlar sadece, iyi bir oyun yapmak, iyi bir hizmet sunmak amaçları arasında yok. Para gelsin de gerisi pek mühim değil.

Böyle bir firma adam olmaz, yıllardır da bir gram ilerleme kaydedemedi zaten kaydedeceği de yok. Kendi işine hiçbir saygısı olmayan firmalara benim de hiç saygım olmuyor, R6 oynadığım tek online oyun ama ona rağmen Ubisoft'un kapanmasını en azından el değiştirip sağlıklı bir yönetime geçmesini istiyorum ben. Ubisoft şu anki haliyle oyun sektörüne R6 dışında hiçbir şey katamamış, oyuncuları sağılacak ineklermiş gibi gören rezil bir firmadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı