Ubisoft Connect'te olan oyunu Steam'den yeniden alırsak ne olur?

1HarryPotterFan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ubisoft Connect'te Assassin's Creed Odyssey var sadece merak ediyorum Steam'den de alırsam Odyssey'i ne olur?
Tabii ki böyle bir şey yapmayacağım sadece merak ediyorum.

Eğer steam ve Ubisoft Connect hesabınızın mail'i aynıysa oyunu aldığınızda büyük ihtimalle kütüphanede tek bir oyun olarak gözükür. Ya da steam oyunu almanıza izin vermez diye düşünüyorum.

Selamlar. Ubisoft Connect'te Assassin's Creed Odyssey var sadece merak ediyorum Steam'den de alırsam Odyssey'i ne olur?
Tabii ki böyle bir şey yapmayacağım sadece merak ediyorum.
Steamden aldığında Ubisoft ile direk bağlantı kuruyor ve kariyer dosyan hem steamde hem ubisoftta eş zamanlı olarak kaydoluyor. Ancak ubisofttan aldığında steam ile bir bağı olmadığından dolayı ubisofttaki kariyer ilerlemen ayrı, steamdeki kariyer ilerlemen ayrı kaydoluyor.

Şahsi düşüncem şudur; bence oyun yapımcıları oyunlarını farklı bir platformda satışına müsade ettiklerinde kendi platformlarına bağlantı şartı koşuyorlar. Ancak oyunu geliştiricinin platformundan aldığında steam gibi pek üretken olmayan platformlara bağlantı verme gereksinimi duymuyorlar.

Steam'den Ubisoft oyunu alırsanız Steam Ubisoft Connect'i açıp Ubisoft Connect ile oynarsınız.
Altını çizmek istedim, aynı zamanda oyunu steam arayüzünde de oynuyor olarak gösteriyor ve steamden indirip de girdiğinizde ubisofta yönlendirse de steamden indirdiğiniz oyunu oynuyor oluyorsunuz. İkisinin dosya yapıları, bazen boyutları falan baya farklılık gösterebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı