Ubisoft Connect'ten 175₺'ye Far Cry 6 alınır mı?

DevSametBayram

Femtopat
Daha fazla  
Ubisoft Connect indirimleri şu an piyasada eşsiz. Acaba 175₺'ye Far Cry 6 alınır mı? Bu arada konudan bağımsız oyun almak isteyen Xbox mağazasına baksın Deep rock galactic gibi oyunlar orada 40TL iken Steam'de 870TL.

Son oyunu oynamadım. Ama Far Cry 5 ve Primal'a bulaşmayın. Far Cry 3 ve 4. oyunlar oynanabilir. Bunun dışında Ubisoft oyunlarını ben de kendi mağazasından veya Epic Games üzerinden alıyorum. Epic Games üzerindeki Ubisoft oyunu, Epic Games ile uğraşmadan direkt Ubisoft üzerinden indirilebiliyor. Far Cry 6 Epic üzerinde indirime girmemiş. Galiba geniş bir indirim de yok. Ama kupon sayesinde uyguna gelen oyunlar olabiliyor.

Kısaca Ubisoft üzerinden oyun almaktan çekinmeyin. Far Cry 6 konusunda ise forumun diğer üyelerinin önerilerine bakmak lazım. Ama ben Far Cry 5'in çok rezil bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Primal ise tamamen AC 1 görev sistemi olan detaysız bir oyun.

Ben de EA'nın indirimlerine göz atmanızı öneririm. Fiyatlar gayet iyi.

Oyunları direkt almak yerine Deluxe vb. sürümlerine bakın. Bazı eski oyunlar hariç çoğu oyun 30-80 ₺ arasına denk geliyor.

Geri
Yukarı