Ubisoft+'da Xbox logolu oyunları PC'de oynanabilir mi?

UğurDuran

Hectopat
15 TL'ye Ubisoft+ aldım fakat oyunun üstünde Xbox logosu var ve Console da oynanabilir diyor ama indirme işlemi yapabiliyorum. Oynayabilir miyim? Ubisoft+ alıp böyle Xbox logosu olan oyun yükleyen var mı oynayabildiniz mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-08 093523.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-08 093523.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran görüntüsü 2023-08-08 093527.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-08 093527.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 36
Play from consoles diyor yüksek ihtimalle bir xbox konsoluna bulut ile bağlanıp oynanıyor nvidia geforce now by game+ gibi düşünün

Ubisoft Connect yükleyip Ubisoft+ yerine girip oradan kütüphanene eklemen lazım, oradan sonra yükleyebilirsin.
Oradan bakıyordum zaten.

Play from consoles diyor yüksek ihtimalle bir xbox konsoluna bulut ile bağlanıp oynanıyor nvidia geforce now by game+ gibi düşünün
Konu açılına kadar oyunu indirmiş bulundum girdim oynaya biliyorum. ama geforce now mantığı yok galiba çünkü ayarlarda benim ekran kartımın ismi vardı.

Yani kısacası oynanabiliyormuş merak eden varsa.

Oradan bakıyordum zaten.

Konu açılına kadar oyunu indirmiş bulundum girdim oynaya biliyorum. Ama GeForce NOW mantığı yok galiba çünkü ayarlarda benim ekran kartımın ismi vardı.

Yani kısacası oynanabiliyormuş merak eden varsa.

Ben GeForce NOW'dan oynayabiliyorum, kütüphanene ekledikten sonra oyuna Ubisoft Connect ile girersen oynanıyor.

1691482305893.png

Yeni konular

Geri
Yukarı