Ubisoft Forward sunumu 1 saat içinde başlayacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Summer Game Fest ve Xbox Showcase'in ardından Ubisoft'ta bir sunum yapıp oyunlarını gösterecek. EA ve Activision hatta Take-Two bile sunum yapmazken bunlar sunum yapma kararı aldıysa 2 durum var:
Ya insanların onlara vakit kaybettirdikleri için sövmelerini istiyorlar,
Ya da gerçekten önemli şeyleri var.

Sunumda göreceğimiz şeyler: AC Mirage oynanış, Star Wars oyunuyla ilgili daha fazla detay, AC Nexus VR oyunuyla ilgili daha fazla detay.
Görmemiz olası şeyler: AC Codename Jade(AC mobil oyunu), AC Codename Red(AC Valhalla tarzı yeni AC oyunu), Beyond Good and Evil 2, Skull and Bones, yeni Tom Clancy(Bir ihtimal Splinter Cell Remake)

Dünkü oldukça iyi geçen Xbox sunumundan sonra umarım en fazla yarım saat olur da akşamımız boşa gitmez. Bunlar boş yapmıyor seviyor gerçi.

Sunumu izlemek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
AC Mirage'den artık umudum kalmadı. Parkur getirmişler diye övünsün dursunlar. Hala aynı saçma tırmanma mekanikleri. Jet gibi tırmanıyor herif. AC Origins'e dönseler bari onda biraz daha ağır kalıyordu.

AC Mirage'den artık umudum kalmadı. Parkur getirmişler diye övünsün dursunlar. Hala aynı saçma tırmanma mekanikleri. Jet gibi tırmanıyor herif. AC Origins'e dönseler bari onda biraz daha ağır kalıyordu.
AC Mirage için bu sunumdan sonra konuşmak daha mantıklı bence hocam. 10- 15 dakikalık oynanış göstermeleri bekleniyor.

9999 tane toplanabilir toplamak için sabırsızlanıyorum.

Geri
Yukarı