Ubisoft kütüphanemde AC 2 almamama rağmen AC 2 geldi

@Free oyun takipçisi Division 1, AC3, Far Cry 3, For Honor, Watch Dogs ve Watch Dogs 2'yi kendisi vermişti Ubisoft geçtiğimiz senelerde. Division 2 ise muhtemelen deneme sürümü. Ki, aynısı benim hesabımda da mevcut.
Resimi iyi incelersen the division 1 ve 2 deneme sürümünün iconu farklı oluyor.

@Free oyun takipçisi Onu biliyoruz zaten.

Ubisoft muhtemelen zamanında haftalık ücretsiz oynama etkinliği falan yaptı Division 2 için, bu yüzden hala hesaplarda ekli olarak duruyor oyun.
division2.PNG

Bu da oyunun sayfasına girdiğimde aldığım uyarı:

Ekran Alıntısıs.PNG

Yani aslında olan deneme sürümü, demo gibi bir şey. Eğer oyunu satın almadıysan, veya kod olarak etkinleştirmediysen oyuna sahip değilsin. Bedava verilme gibi bir durum, Division 2 için söz konusu değil.

@Free oyun takipçisi Onu biliyoruz zaten.

Ubisoft muhtemelen zamanında haftalık ücretsiz oynama etkinliği falan yaptı Division 2 için, bu yüzden hala hesaplarda ekli olarak duruyor oyun.
Eki Görüntüle 1209360

Bu da oyunun sayfasına girdiğimde aldığım uyarı:

Eki Görüntüle 1209366

Yani aslında olan deneme sürümü, demo gibi bir şey. Eğer oyunu satın almadıysan, veya kod olarak etkinleştirmediysen oyuna sahip değilsin. Bedava verilme gibi bir durum, Division 2 için söz konusu değil.
Ben hepsini satın aldım sadece muhabbetine yazdım yukarıdaki yorumları.The division 2 zamanında %60lık indirim kupunuyla warlord dlcsiyle 40 liraya geldi.The crew 2 gold editionda aynı şekilde 40 tlye geldi.Konunun bu kadar uzayacağını düşünmedim kusura bakma iyi forumlar.🙂

Geri
Yukarı