Ubisoft AC indirimi

burak1676

Hectopat
Son zamanlarda AC Ezio üçlemesini bitirdim. Sırayla gitmek istedim ama AC 3 pahalı geldi indirimde bile 90TL'di. Nasıl alırım uyguna diye düşünürken Ubisoft Connect de bir yazıya denk geldim. Eğer bu season Pass'i alırsanız AC 3 bedava verilecektir diye. AC Odyssey season Pass 70TL(çoğu kişiden atlantisli DLC için olumlu yorum aldım) üstüne bir de 45TL'ye AC Black Flag Deluxe eklerseniz 115TL yapıyor. Tek seferli 100TL ve üzeri alışverişe 45TL indirim yapılıyor şu an 'holiday22' kodu ile. Yani 70TL'ye AC 3 Remastered, AC Black Flag Deluxe ve AC Odyssey season Pass alabilirsiniz. Almayı düşünen varsa tam sırası. Holiday22 kodu tek seferlik tekrar hatırlatayım.

Eğer yaza kadar oynamayacaksanız yazları çok daha iyi kuponlar veriyor.

Şu an da bu seriyi bitirme odaklıyım 😅 Valhalla'ya kadar yolu var. Dediğiniz kuponu önceden kullanmıştım sanırım. 80TL üzeri 60TL indirim veriyorlardı. Çoğu oyunu o zaman almıştım. Eksik 3-4 oyun vardı onları da bugün tamamladım.

Season Pass için orijinal oyuna ihtiyacınız var. Bu arada AC3 Remastered içinde Liberation yan oyunu da var. AC3 çöpünü oynayacağınıza direkt 4, Syndicate, Odyssey, Valhalla diye gidin. 3, Unity, Origins çöplerine ayiracaginiz 1 dakika bile değmez. Rogue ise 4'ten hemen sonra oynamayın. Hikayesi iyi olan nadir AC oyunlarından ama mekanik olarak 4 ile çok aynı.

Şu an da bu seriyi bitirme odaklıyım 😅 Valhalla'ya kadar yolu var. Dediğiniz kuponu önceden kullanmıştım sanırım. 80TL üzeri 60TL indirim veriyorlardı. Çoğu oyunu o zaman almıştım. Eksik 3-4 oyun vardı onları da bugün tamamladım.

240a 160TL indirim kullanarak hesabımı fulledim önceki yaz.

Şu an da bu oyunlar var elimde. Ama nedense oynayasım gelmiyor (hiçbirini oynamadım daha. Black Flag'de biraz vakit geçirdim beğenmiştim ama oyun oynamadığım dönemde bırakmıştım.) Şu an da Steam bakiyem var Odyssey alsam mı almasam mı diye gidiyorum... RDR2 oynuyorum şu an da.

Season Pass için orijinal oyuna ihtiyacınız var. Bu arada AC3 Remastered içinde Liberation yan oyunu da var. AC3 çöpünü oynayacağınıza direkt 4, Syndicate, Odyssey, Valhalla diye gidin. 3, Unity, Origins çöplerine ayiracaginiz 1 dakika bile değmez. Rogue ise 4'ten hemen sonra oynamayın. Hikayesi iyi olan nadir AC oyunlarından ama mekanik olarak 4 ile çok aynı.
Evet şuanda tüm seri ubisoftta var. Dediğinizi dikkate alacağım. Teşekkürler hocam.

Şu an da bu oyunlar var elimde. Ama nedense oynayasım gelmiyor (hiçbirini oynamadım daha. Black Flag'de biraz vakit geçirdim beğenmiştim ama oyun oynamadığım dönemde bırakmıştım.) Şu an da Steam bakiyem var Odyssey alsam mı almasam mı diye gidiyorum... RDR2 oynuyorum şu an da.

Odyssey'i hiç oynamadım ama oynayan 2 arkadaşım bayağı beğendiklerini söylüyorlar. Origins, Odyssey ve Valhalla için biraz daha farklı tarzda oyun dediler klasik AC serisine göre. Umarım beğeneceğiniz oyunu alırsınız 😁

Katılıyorum origins'le vakit kaybedeceğinize direkt Odyssey oynayın. Hatta Odyssey den sonra Valhalla'yı oynamak bile biraz zorluyor açıkçası. Steam'de bir arkadaş çok güzel özetlemiş ben bu yoruma katılıyorum:
Serinin geldiği noktaya baktığımızda son 3 oyun arasında ki en zayıfı bence bu oyun, senaryosu çok sıkıcı sunumu çok sıkıcı, karakterler konu mankeninden hallice tutkusuz bomboş bir oyun bence..
Bu oyun için uzun bir incelemeye gerek bile yok dostlar, bu oyunlar benim için senaryo anlamında artık birşey ifade etmiyor zaten senaryodan umudu keseli uzun zaman oldu, benim için bu oyunların en büyük albenisi açık dünya keşif hissiyatı, eğlenceli savaş mekanikleri ve görsel kalite...
Odyssey'de iyi yaptıkları herşeyi çıkarmışlar oyundan resmen Origins bile bu oyundan daha çok keyifliydi bana göre. Odyssey şuan için son 3 oyunun en iyisi olmaya devam ediyor benim için sebebi şu dostlar, bu oyunları senaryosu için oynuyorsanız hiç bulaşmayın, bu oyunların en iyi yaptığı şey koca bir açık dünyada sürekli keşif yapıp yeni silahlar zırhlar bulmak ve karakterin sürekli olarak geliştiğine hem güç hemde görsel anlamda şahit olmak artık bir noktadan sonra öyle bir güçlü hale geliyoruz ki oyun güç fantezisine dönüyordu ve gerçekten çok keyifli hale geliyordu tüm o skilleri birbirine kombo yapıp ortalığı birbirine katmak inanılmaz keyifliydi ve bu gelişimi sağlamak için oyun sizi gezmeye keşife teşvik ediyordu çünkü bir soru işaretinin olduğu yere gittiğinizde biliyordunuz ki orada çok daha iyi bir ekipman bulabilirsiniz işte bu oyunda sizi gezmeye teşvik ediyordu...
Şimdi Valhalla'ya baktığımızda diğer oyunda iyi olan tüm bu olumlu yanlarını çıkarmış atmış ve Dark Souls silah gelişimine benzer bir sistem koymuş, bir yere gittiğinizde yeni bir silah veya zırh bulmuyorsunuz elinizde ki silahı geliştirecek olan demir deri vs. item topluyorsunuz etraftan, yani haritayı açıp bir noktaya bakıp ''acaba burada ne var?'' heyacanı yok artık, oraya gittiğinizde bulacağınız şey belli zaten, işte bu oyun dizaynı beni oyundan çok soğuttu ve diğer oyunlarda aldığım o keşif hissiyatını tamamen yok etti....
Bu fiyata kesinlikle değmeyecek bir oyun dostlar bunu oynamak yerine gidip Oddsey almanızı şiddetle tavsiye ederim inanın çok daha keyif alırsınız, sağlıcakla kalın....

+Görsel olarak güzel görünüyor
+Bitirici animasyonlar hoş görünüyor
+Yetenek ağacı çok büyük
+Bazı yan görevler eğlenceli

-----------------------------------

-Keşif yapmak eskisi gibi keyif vermiyor
-Senaryosu vasat ve sıkıcı
-Ruhsuz ve kendine bağlamayan karakterler
-Açık dünya büyük ama bomboş

PAUN: 70/100

Son düzenleme:
Katılıyorum Origins'le vakit kaybedeceğinize direkt Odyssey oynayın. Hatta Odyssey'den sonra Valhalla'yı oynamak bile biraz zorluyor açıkçası. Steam'de bir arkadaş çok güzel özetlemiş ben bu yoruma katılıyorum:
Serinin geldiği noktaya baktığımızda son 3 oyun arasında ki en zayıfı bence bu oyun, senaryosu çok sıkıcı sunumu çok sıkıcı, karakterler konu mankeninden hallice tutkusuz bomboş bir oyun bence.
Bu oyun için uzun bir incelemeye gerek bile yok dostlar, bu oyunlar benim için senaryo anlamında artık bir şey ifade etmiyor zaten senaryodan umudu keseli uzun zaman oldu, benim için bu oyunların en büyük albenisi açık dünya keşif hissiyatı, eğlenceli savaş mekanikleri ve görsel kalite...
Odyssey'de iyi yaptıkları her şeyi çıkarmışlar oyundan resmen Origins bile bu oyundan daha çok keyifliydi bana göre. Odyssey şu an için son 3 oyunun en iyisi olmaya devam ediyor benim için sebebi şu dostlar, bu oyunları senaryosu için oynuyorsanız hiç bulaşmayın, bu oyunların en iyi yaptığı şey koca bir açık dünyada sürekli keşif yapıp yeni silahlar zırhlar bulmak ve karakterin sürekli olarak geliştiğine hem güç hem de görsel anlamda şahit olmak artık bir noktadan sonra öyle bir güçlü hale geliyoruz ki oyun güç fantezisine dönüyordu ve gerçekten çok keyifli hale geliyordu tüm o skilleri birbirine kombo yapıp ortalığı birbirine katmak inanılmaz keyifliydi ve bu gelişimi sağlamak için oyun sizi gezmeye keşife teşvik ediyordu çünkü bir soru işaretinin olduğu yere gittiğinizde biliyordunuz ki orada çok daha iyi bir ekipman bulabilirsiniz işte bu oyunda sizi gezmeye teşvik ediyordu...
Şimdi Valhalla'ya baktığımızda diğer oyunda iyi olan tüm bu olumlu yanlarını çıkarmış atmış ve Dark Souls silah gelişimine benzer bir sistem koymuş, bir yere gittiğinizde yeni bir silah veya zırh bulmuyorsunuz elinizde ki silahı geliştirecek olan demir deri vs. item topluyorsunuz etraftan, yani haritayı açıp bir noktaya bakıp "acaba burada ne var?" heyacanı yok artık, oraya gittiğinizde bulacağınız şey belli zaten, işte bu oyun dizaynı beni oyundan çok soğuttu ve diğer oyunlarda aldığım o keşif hissiyatını tamamen yok etti...
Bu fiyata kesinlikle değmeyecek bir oyun dostlar bunu oynamak yerine gidip oddsey almanızı şiddetle tavsiye ederim inanın çok daha keyif alırsınız, sağlacakla kalın...

+Görsel olarak güzel görünüyor.
+Bitirici animasyonlar hoş görünüyor.
+Yetenek ağacı çok büyük.
+Bazı yan görevler eğlenceli.

-----------------------------------

-Keşif yapmak eskisi gibi keyif vermiyor.
-Senaryosu vasat ve sıkıcı.
-Ruhsuz ve kendine bağlamayan karakterler.
-Açık dünya büyük ama bomboş.

Paun: 70/100

Valhalla'yı daha oynamadım ama aklımda canlanmaya başladı arkadaşın güzel yorumunu okuduktan sonra. Bu seriden sonra Far Cry 3'ten Far Cry 6ya kadar oynamayı planlıyorum onun hakkında da fikriniz var mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı