Ubisoft "oops, your payment could not be processed." hatası

Yeyith

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
İngiliz Dil Edebiyatı Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç yıl önce Steam'den o zamanlar 13 TL iken Rainbow Six: Siege almıştım, bugünlerde yine arkadaşlarla oynamaya başladık. Baktım Battle Pass'ı bayağı kasmışım bari kredi yükleyeyim de alayım dedim. Ama maalesef karşıma "oops your payment could not be processed" dedi ve her şeyi denedim. Bazıları Türkçe harf kullanma dedi adresinde denedim olmadı, reklam engelleyici kapa dediler denedim olmadı hatta gittim direkt arkadaşa hesabımı verdim o bilgisayarında ilk başta kendi hesabına para yüklemeyi denedi Xsolla ekranı onda çıktı sonra benim hesabıma girdi denedi ama Xsolla onda çıkmadı, yani her şeyi denedim. Supporta ulaşmaya çalıştım Steam zaten onlara yönlendiriyor haklı olarak ve Ubisoft'ta habere "ekiplerimiz farkında çözmeye çalışıyoruz sabrınız için teşekkürler deyip duruyor" ve bu sorun aylardır var bazıları yukarıda denediğim şeyleri yaparak halledebilmiş ama ben bir türlü çözmedim. Technopat'tan ne çıkar bilmiyorum ama o kadar çaresiz kaldım ki bir şansımı deneyelim dedim.

Şunları da ekleyeyim ın-Game markette Steam ile ödeme yapmaya çalışıyordu denedim ama olmadı çünkü Steam USD ubi TL üzerinden çalıştığı için çekmiyordu parayı ki yeterli para vardı yani Steam'de, sonradan ın-Game markette neden bilmiyorum belki ticket açtığım için olmuştur, oda USD'ye döndü ama şöyle bir sıkıntı var USD'ye dönünce fiyatlar da iki katına çıktı mesela normalde 2670'lik paket 360 TL iken in-Game markette 680 civarı bir fiyata geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı