Ubisoft oyunlarına girince kod geliyor

cngztrky

Centipat
Bilgisayarımı bir sorundan dolayı Windows sıfırlaması yaptım. Tabii bütün oyunlar ve uygulamalar silindi. Bende Steam ve Uplay Launcher'ı geri yükleyip AC: Black Flag oyununu geri yükledim fakat oyunu her açtığımda Ubisoft'a kayıtlı e-mailime doğrulama kodu geliyor. Oyuna giriyor ama neden her oyuna girdiğimde kod geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlama yerine temiz kurulum yapın düzelir. Sıfırlama kadar boş bir uygulaması yok Windows'un format atmasını bilmeyenler kullanıyor genellikle bir de dosyaları gitsin istemeyen. Bunun haricinde tak USB yi at geç formatı. Önce sürücüler, sonra uygulamalar sıra ve itina ile yükle.

Sıfırlama yerine temiz kurulum yapın düzelir. Sıfırlama kadar boş bir uygulaması yok Windows'un format atmasını bilmeyenler kullanıyor genellikle bir de dosyaları gitsin istemeyen. Bunun haricinde tak USB yi at geç formatı. Önce sürücüler, sonra uygulamalar sıra ve itina ile yükle.
Sağol cevabın için ama ben w10 yükleme işini iyi kötü hallettim.Benim sorum oyuna girdiğimde sürekli kod geliyor.Bunun sebebi ve varsa nasıl kapatılacağı bu durumun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı