Ubisoft, Skull and Bones Oynanış Videosunu Gösterdi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
fgy4wz9ta7e.jpg

Ubisoft’un açık denizlerde korsanlık temalı oyunu Skull and Bones, yelken açmaya hazır. Bugünkü Ubisoft Forward etkinliği sırasında gösterilen açık dünya oyunu 8 Kasım’da piyasaya çıkacak. Skull and Bones, 17. yüzyılın sonunda, Korsanlığın Altın Çağı olarak adlandırılan dönemde Hint Okyanusu’nda geçiyor. Ubisoft’a göre, oyuncular küçük bir korsan karakolunda mütevazi başlangıçlardan, sözleşmeler alarak, hazineler kazanarak ve filolarını […]

Devamı: Ubisoft, Skull and Bones Oynanış Videosunu Gösterdi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

O grafikler nedir öyle 2010'dan fırlamış gibi, Skyrim'e korsan modu eklesen aynı görünürdü.
AC III'nin gemi bölümleri tutunca AC Black Flag'i çıkartmışlardı. Oradan kalanlarla bu oyunu şaaptılar işte. Şaaptılar diyorum çünkü "yapılmış" bir şey yok kanımca.

Epey geliştirmişler gibi duruyor, ilk videolarda bu kadar kapsamlı olacağı belirsizdi. Güzel iş çıkarmışlar. Gemiyi terk edip adada dolaşmak vs. güzel olmuş. Fiyatı biraz yüksek olmasaydı ön sipariş vermeyi düşünürdüm.

AC 4 grafikli bol micro transaction ve loot box'lı zevksiz bir oyuna benziyor zannımca.

AC III'nin gemi bölümleri tutunca AC Black Flag'i çıkartmışlardı. Oradan kalanlarla bu oyunu şaaptılar işte. Şaaptılar diyorum çünkü "yapılmış" bir şey yok kanımca.

Bir de 8 Kasım'da çıkacak yahu millet sene sonunda UE5 ile yapılmış oyunlar getirmeye başlayacak. Büyük ihtimalle rezalet bir optimizasyonu olacak onu da kamufle etmek için düşük gereksinim isteyecek tarihi eser motor kullanıyorlar.

O grafikler nedir öyle 2010'dan fırlamış gibi, Skyrim'e korsan modu eklesen aynı görünürdü.
Black Flag online patch gelmiş hocam. Ben özellikle yelkenlere takıldım, bir yelkenin rüzgar altında o şekilde sallanması pardon titremesi hiç gerçekçi olmamış bence, genelde bunlara takılmam ama gözüme çok battı.

Yeni konular

Geri
Yukarı