Ubisoft Store büyük zam!

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 4B
AC Valhalla almıştım, bir ara Anno 1800, Far Cry 6, Riders Republic de düşündüm ama bu kadar oyunu ne ara oynayacağım diyerek almadım. Pişman değilim. Valhalla'yı almasam üzülürdüm ama.

Zamlar Steam'e de sıçradı arkadaşlar, geçmiş olsun.
1672947738426.png

Özellikle de indirim zamanı 5-6 dolara güncel AAA oyunlarını bile Türk kullanıcıları ile buluşturan Ubisoft da tıpkı Activision gibi "kur bazında ucuz fiyat" kararını malum açıklar yüzünden kaldırmış gibi gözüküyor.

Fakat suçlu Ubisoft mu? Tabii ki de değil çünkü aslında artık Ubisoft satması gereken fiyatta oyununu satıyor.
Asıl sorun bu ülkenin yönetilemeyerek "kur bazında ucuz fiyat" yöntemine mahkum edilmesinde.

Şu anda Ubisoft oyunlarının Epic Games Store ve Steam'deki indirimsiz fiyatları bile bir indirim değerinde çünkü her an yeni fiyat politikası bu mağazalarda da uygulanabilir.

6 sene önce çıkmış bir oyuna 700 lira istemek ne zaman normal oldu. Ubisoft çıkardığı saçma sapan oyunlardan bin kat daha iyi çıkaran firmalar bile eski oyunlarına bu denli zam yapmadı. Bunun tek sebebi siz ve sizin gibi düşünen insanlardır siz onları savunmaya devam ettiğiniz müddetçe bu denli arsızca zam yapmaya devam edecek kimse kusura bakmasın.

6 sene önce çıkmış bir oyuna 700 lira istemek ne zaman normal oldu. Ubisoft çıkardığı saçma sapan oyunlardan bin kat daha iyi çıkaran firmalar bile eski oyunlarına bu denli zam yapmadı. Bunun tek sebebi siz ve sizin gibi düşünen insanlardır siz onları savunmaya devam ettiğiniz müddetçe bu denli arsızca zam yapmaya devam edecek kimse kusura bakmasın.

Asgari ücret 30 bin TL olsun!

Yeni konular

Geri
Yukarı