Oyun Ubisoft Store'da çoğu oyunda indirim var

Papara, Nays, Tosla gibi kartlarda ödeme sorunu çıkartıyormuş, aylar önce konusunu açtığımda forumdaki arkadaşlar söylemişti ancak normal kartla alırsanız sıkıntısız Voidu'dan alışveriş yapabilirsiniz dostlar. Kendim de pek çok oyun almıştım.

Papara, Nays, Tosla gibi kartlarda ödeme sorunu çıkartıyormuş, aylar önce konusunu açtığımda forumdaki arkadaşlar söylemişti ancak normal kartla alırsanız sıkıntısız Voidu'dan alışveriş yapabilirsiniz dostlar. Kendim de pek çok oyun almıştım.
Ben paparadan alacağım. Başka kartım yok sorun çıkar mı?

Ben paparadan alacağım. Başka kartım yok sorun çıkar mı?
Tavsiyem bu papara nays tosla gibi kartlarla değil de örnek veriyorum axess-paraf-maximum gibi direkt bankanın kendi kartlarından almanız. Dediğim gibi 3-5 ay önce açtığım konularda bu belirttiğim kartlarla ilgili ödeme sorunları yaşayanlar olmuştu.

Tavsiyem bu papara nays tosla gibi kartlarla değil de örnek veriyorum axess-paraf-maximum gibi direkt bankanın kendi kartlarından almanız. Dediğim gibi 3-5 ay önce açtığım konularda bu belirttiğim kartlarla ilgili ödeme sorunları yaşayanlar olmuştu.
17 yaşındayım. O kartları alamıyorum diye biliyorum. Mecbur alamıyacağız o zaman :(

Linki aktive ettim ubisofta gelmedi neticede param gitti oyunu alamadım?
Destekle iletişime geçtin mi ? Böyle böyle ben size para verdim ürünüm gelmedi dedin mi ? Onlar da sana paranı geri alamazsın dedi mi ? Neye göre güvenilir olmuyor dostum onu açıkla. Ben bu forumda 4-5 sefer '' Voidu indirimleri '' başlığıyla konu açtım 5-10 kişi harici kimse sıkıntı yaşamadı. Yaşayanlar da Bankaların kendi kartlarını değil Tosla, Papara, Nays gibi kartları kullanarak alışverişte hata alanlar oldu. Keza onlar da destek ile iletişime geçip paralarını geri aldı. '' Güvenilir değil almayın'' dersen ucuza ürün alacak adamın da hakkını yersin, sitenin de adını kötülemiş olursun.

Geri
Yukarı