Ubisoft Store'den alınan oyun Epic Games'te görünür mü?

Pobeda

Hectopat
Yer
Eilat / İsrail
Hepinize selamlar olsun arkadaşlar. Biliyorsunuz ki Epic Games'ten alınan Ubisoft oyunları Ubisoft Connect'te görünüp indirilebiliyor. Peki Ubisoft Store'den alınan oyun Epic Games'te görünüp indirilebiliyor mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Epic Games'den alınan Ubisoft oyunları evet Ubisoft'ta görünebiliyor ama adı üstünde Ubisoft oyunları hem yapımcı firma hem satıcı. Profil ve bulutla eşleştirmek platformları birbirine bağlamak aynı zamanda Ubisoft kendi üzerinde hesap açılmasını ister oyunu Ubisoft açıkken oynarsın ki hem bilgi toplayabilirler profilinden hem adamların kampanyalarından vs haberdar olursun hem de Ubisoft oyunu alırken Steam/epicgames gibi aracı firmalardan değil kendi mağazasından almanı ister böyle amaçlarla yapılan bir şey olduğunu düşünüyorum oyunların sahibi de kendileri olduğundan doğal hakları olduğunu düşünüyorumda Steam veya Epic aracı firmalar kendi oyunlarını yapmadıklarından sanmıyorum dediğin gibi bir şey olmaz.

Peki arkadaşlar 70 küsur liraya Far Cry 3 ve Far Cry 4 ikilisi alınır mı?

Bütçe sıkıntısı yoksa alınır reis ama daha iyi indirimde yapılabilir mi bilmiyorum oyunların mağaza fiyatları ne şu an bilmiyorum Steam'den sadece 60TL'ye Far Cry 5'i almıştım bir de 2020'nin son çeyreğinde Ubisoft Far Cry 3'ü ücretsiz dağıtmıştı. Ama Çin bağlantısından falan girmek gerekiyordu sanırım öyle bir şey. Far Cry 4'ü tekli fiyatı daha ucuza geliyorsa sadece 4'ü alsanızda olur belki 3 yine bir kampanyayla falan dağıtılabilir.

Geri
Yukarı