Ubisoft "you are currently seeing this message as you recently changed the country for your account" mesajı

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu mesajı niye alıyorum? Çevirisinde "şu anda hesabınızın ülkesini değiştirdiğiniz için bu mesajı görüyorsunuz." yazıyor ama ülke falan değiştirmedim bu uyarı herkese mi geldi? Endişelendim de çünkü. Kabul ettim ama her kapatıp açtığımda yine soruyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    631,9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
ben de iki gündür bu mesajı alıyorum. ve oyun oynamak için girdiğim zaman uplay e gidip bunu onaylamanız gerekiyor diyor. onaylıyorum ama oyun içinde yine aynı uyarıyı alıyorum. ülke falan değiştirmedim vpn kullanmadım ya da bulut tabanlı oyunlara hiç girmedim.

Arkadaşlar bu mesajı niye alıyorum? Çevirisinde "şu anda hesabınızın ülkesini değiştirdiğiniz için bu mesajı görüyorsunuz." yazıyor ama ülke falan değiştirmedim bu uyarı herkese mi geldi? Endişelendim de çünkü. Kabul ettim ama her kapatıp açtığımda yine soruyor.

Yeni kullanıcı sözleşmesi sadece. Bana da her oyuna girerken soruya her seferinde kabul etmeme rağmen. Ubisoft işte bunu bile buglı yapmışlar.

Yeni kullanıcı sözleşmesi sadece. Bana da her oyuna girerken soruya her seferinde kabul etmeme rağmen. Ubisoft işte bunu bile buglı yapmışlar.

O kadar haklısınız ki. Ancak bunun yüzünden ben birkaç oyuna giremedim. Ubi destek sayfasına yazdım ama bekliyorum. Glitch ve bug kralı Ubisoft yine yaptı yapacağını.

Rainbow oynarken oyundan atıp atıp duruyor ve bu yazıyla eş zamanlı yaşamaya başladığım bir sorun olduğunu düşünüyorum sorun hiçbir şekilde çözülmüyor bununla alakası var mıdır bilmiyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

Bende sorun hala devam ediyor. Geçen hafta uplay support ile görüştüm ekran çıktısını atıyorum. Özetle adamlar diyor ki böyle bir sorun var düzeltmeye çalışıyoruz diyor.

Dosya Ekleri

• uplay_chat.PNG
    uplay_chat.PNG
    78,7 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı