Ubisoft'ta İndirim kodu var mı?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Ubisofta Assassin's Creed Odyssey, Valhalla ve Origin indirime girmiş, 240 TL'ye geliyor 3'ü. Geçen hafta yuzde 15 indirim kodu vardı. Şu an geçersiz diyor. Yok mu ogrenci indirimi veya yuzde 15 indirim kodu?

Acelen yoksa Mayıs'ın ortalarını vs. bekle. Epic Games geçen sene MEGA Sale yapmıştı Mayıs'ta. Yine yaparsa 80 TL üzeri harcamanda 60 TL indirim oluyor. Bu indirim kuponu her 80 TL'de tekrar tekrar da kullanılabiliyor. Üç oyunu da baya ucuza getirmiş olursun.

Acelen yoksa Mayıs'ın ortalarını vs. bekle. Epic Games geçen sene MEGA Sale yapmıştı Mayıs'ta. Yine yaparsa 80 TL üzeri harcamanda 60 TL indirim oluyor. Bu indirim kuponu her 80 TL'de tekrar tekrar da kullanılabiliyor. Üç oyunu da baya ucuza getirmiş olursun

Acelen yoksa Mayıs'ın ortalarını vs. bekle. Epic Games geçen sene MEGA Sale yapmıştı Mayıs'ta. Yine yaparsa 80 TL üzeri harcamanda 60 TL indirim oluyor. Bu indirim kuponu her 80 TL'de tekrar tekrar da kullanılabiliyor. Üç oyunu da baya ucuza getirmiş olursun.
3 unu oynadiysaniz fikriniz nedir deger mi oynamaya .valhalla ve odyssey i cok begendim incelemelerini ama origins oyununa ön yargim var .

3 unu oynadiysaniz fikriniz nedir deger mi oynamaya .valhalla ve odyssey i cok begendim incelemelerini ama origins oyununa ön yargim var .
Dostum Valhalla hariç diğer ikisi var ama hiç oynamadım. Origins de zaten Epic MEGA Sale kuponuyla birlikte DLC'leri de dahil 30 TL'ye gelmiş olacak. Aşırı kötü olmadığı takdirde, ki bence değildir, 30 TL'ye değer diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı