Ubisoft'un saçma R6 banı

mandedeus

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
UI/UX Designer
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyunundan yaklaşık 2.5 - 3 yıl önce banlandım fakat şu sıra tekrar oynamak istediğim için yeni bir Steam hesabı kurup tekrar satın alıp oynama başladım. Daha ilk maçıma girmişken bir anda aşağıdaki SS'lerde göründüğü gibi 'hile' kullandığım gerekçesiyle banlandım ama hile vs. kullanmadım daha ilk maçımı bile bitirmedim. Neden banlanmış olabilirim?

1686133639302.png

1686133679543.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sadece iş dosyalarım var onlar da bilinen programların save dosyaları

1068 gün geçmiş önceki banın üstünden ayrıca internetimi değiştirdim sanırım HWID ban yedim bunu değiştirmenin bi yolu var mı?
HWID ban Anakart yada ekrankartına atılan yazılım bir bandır. bunu değiştirmek biraz zor ya yeni bir ekran kartı yada anakart alıcaksın yada spoofer kullanıcaksın.

Hayır sadece iş dosyalarım var onlar da bilinen programların save dosyaları

1068 gün geçmiş önceki banın üstünden ayrıca internetimi değiştirdim sanırım HWID ban yedim bunu değiştirmenin bi yolu var mı?
HWID için başka bir cihazdan girmek veya BIOS pilini değiştirmek lazım diye biliyorum. Veya internete bakabilirsin muhtemelen vardır başka yollar. BIOS pili olayından tam emin değilim ama, söylenti sanırsam.

HWID ban Anakart yada ekrankartına atılan yazılım bir bandır. bunu değiştirmek biraz zor ya yeni bir ekran kartı yada anakart alıcaksın yada spoofer kullanıcaksın.
HWID için başka bir cihazdan girmek veya BIOS pilini değiştirmek lazım diye biliyorum. Veya internete bakabilirsin muhtemelen vardır başka yollar. BIOS pili olayından tam emin değilim ama, söylenti sanırsam.
Teşekkürler spoofer ile tekrar deneyeceğim şansımı.

Geri
Yukarı