R6 perma ban yedim

bowex

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yaklaşık 2 yıldır Rainbow Six: Siege oynuyorum. Son hesabım Xbox Game Pass'ime bağlıydı bu sayede 10 bin ücretle açılan karakterleri aboneliğim sayesinde açmıştım. Fakat 2-3 gün önce bana sataşan ve aralıksız küfürler yağdırıp öldüren 3 kişiye karşılık verip küfür ettiğim için perma ban yedim. Cidden saçmalık çünkü bana sataşan adamların 1 tanesi bile ban yememişti 3 ünüde rapor ettim. Neyse asıl sorum şu şu an ben Xbox veya Steam üzerinden hesabıma giriş yapabiliyorum ama maça zaten giremiyorum en azından yeni hesap açayım dedim farklı Ubisoft hesabında Xbox üzerinden denediğimde oyunun doğrulmasını kabul etmiyor. Çünkü daha önce başka hesapta bu Xbox hesabını kullanmışsın diyor. Yani illa farklı bir Xbox Game Pass satın al(tüm Forza ilerlemem vs gidecek) ya da Steam üzerinden satın al diyor. Farklı bir çözüm bilen var mı acaba?

Küfür edenlerin karşılık vereni banlatabildiği bir oyuna tekrardan para ve zaman ayırmak pek mantıklı gelmiyor. Senin için önemsiz bir ortamsa daha düzgün firmaların ürünlerini veya platformlarını kullan derim.

Ticket atsanız diyeceğimde sizde küfürle karşılık vermişsiniz.​

Zaten açtım ama pek olumlu karşılayacaklar gibi durmuyor

İyi bir ders olmuş agam küfür etmezsin bir dahakine. Mutela geç.
O an sinirimi kontrol edemedim zaten doğduğun an art arda öldürülüyorsun. Zaten asıl sorun onların ban yememiş olması yoksa ben tekrar satın alırım sorun yok.

Geri
Yukarı