Ubisoft'un yeni oyunu Avatar: Frontiers of Pandora hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makaleler
2
Yer
Ankara
GTA 6 fragmanı, Cyberpunk'ın yeni güncellemesi, Lego Fortnite vs. derken Ubisoft'un bugün çıkan yeni Avatar oyunu baya unutuldu gitti. Zaten Far Cry 7 diyebileceğimiz kadar Far Cry gibi gözükmesi sebebiyle kimsenin hevesi olmayan bir oyundu fakat bugün çıktığında deneyimleyen varsa ve bizle deneyimlerini paylaşırsa mutlu olurum. Ubisoft+'ın 1 aylığına 180TL verip oynamaya değecek bir oyun mu?

Far Cry 7 hayirli olsun arkadaslar.
Bu arada oyuna daha hic bakmadim. Traielr'ini bile halen izlemedim. Oyunun mantiginin tam olarak ne oldugunu tahmin ettigimden gerek duymuyorum...

Aynı şekil The Day Before da bugün çıkış yaptı fakat herkes scam yedik diye ağlıyor :D. Kimisinde serverlar hata veriyor kimisinde oyunun başında mapten aşağı düşüyorlarmış.

Bu oyun şirketlerinin hali ne olacak. Teknoloji her geçen gün pozitif yönde yükseliyorken yeni çıkan oyunlarda tam tersi negatif bir şekilde daha beter çıkıyor günden güne.

Avatar oyunu yapıyorsun bari TPS yap... Ubisoft'un bu kötü seçimleri beni bitiriyor. O muhteşem tasarıma sahip avatar karakterimizi görelim bari. Bunun dışında yine klasik Ubisoft downgrade olayından nasibini almış. Gameplay Far Cry Primal gibi ok falan var mekalara sıkıyoruz.

Aynı şekil The Day Before da bugün çıkış yaptı fakat herkes scam yedik diye ağlıyor :D.
Daha 2 gün önce Aralık 2023 oyunları konusu açmama rağmen ben bile unutmuşum o oyunu. Batman Arkham Knight'ın Nintendo Switch portunun rezilliği, GTA 6 vs. derken bu ay çıkan/ çıkacak 9 oyundan 8'i unutulmuş oldu. Bir 14 Aralık'ta çıkacak House Flipper arada kaynamadı. Zaten bu senenin son bilindik oyunu da o.

Geri
Yukarı