Yeni Call of Duty Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Oyun bence gayet güzel tek sıkıntısı var o da düşmanlarla takım arkadaşlarımızı çok ayırt edemiyoruz. Oyunu oynamadım internetten baktım ama gerçekten o hatası büyük sıkıntı benim için. Birde bu oyun tak şöyle hücum edeyim geleni gideni keseyim denilecek tarzda bir oyun değil yani bu oyunda belli bir bölgede pusacaksın geleni gideni keseceksin tarzı bir oyun olmuş sanki.

Hiçbir şeyi güzel olmasa bile sadece hikayesi için alınır. Serinin ilk 3 oyununu defalarca bitirdim, hala ara sıra girer oynarım. Oynanış veya grafik olduğu için değil, hikayesi için. Bu serinin hikayesi kadar sağlam hikayeye henüz rastlamadım.

beta kodu ile deneyimledim hayatımda oynadığım en fantastik oyun 5 kill için roket fırlatma olayı beni benden aldı onun dışında mouse ile siper alma yerine e q kombinasyonu ile yan bakış atabilsek çok daha iyi olurdu. 9/10

Klasik COD. Multi'sinde bir değişiklik görmedim klasik piyade savaşları var hala, birazda göstermelik araç eklemişler herhalde. BF'ye benzetmek için 32/64 kişilik savaşlar koymuşlar ama PUBG gibi olmuş herkes pusuyor. Senaryo'ya PKK'nın konulacağını duyduktan sonra kesinlikle almama kararı aldım.

Call of Duty 4: Modern Warfare stiline geri dönmüşler geri kalanda , %50 de Battlefield mantığı, az biraz da Rainbow Six Siege mantığı katıp oyunu yapmışlar. Bir Battlefield hayranı olarak bu oyun benim için alınabilir.

Param olmadığı için pek bir şey düşünemiyorum malasef, ama hikaye olarak hep eskileri aratacaktır diye düşünüyorum.
Doğru, ama MW3'ten sonra ne kadar ilerleyebileceklerdiki zaten? Mecbur yeniden başlatmak zorundalardı.
Biraz saçma olmuş bence. Devam ettirebilirlerdi...
Son MW oyunundan sonra daha nasıl devam ettirebilirlerdi kardeşim? Bu seferde devam ettirdiler diye beğenmezlerdi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı